Kyla įdomus klausimas...

Lapkričio 25-ąją dieną tradiciškai minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Šiais metais šią dieną taip pat prasidės vienerius metus truksianti Europos Komisijos sutelktų veiksmų kovai su smurtu prieš moteris kampanija.

Moterų informacijos centras kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuota socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ siekia atkreipti dėmesį į opią smurto problemą. Kampanijos ambasadoriai – atlikėjas Donatas Montvydas, architektas Algirdas Kaušpėdas ir žurnalistė Daiva Žeimytė ragina tarti griežtą „ne“ smurtui prieš moteris.

Nors vis daugiau dėmesio kreipiame į smurto prieš moteris problemą – ne visi žino, kur gauti skubią specializuotą pagalbą. Jau nuo 2012 m. metų visoje Lietuvoje tokią pagalbą teikia Specializuotos pagalbos centrai. Siekiame, kad profesionali pagalba būtų matoma ir prieinama kiekvienam bei skatiname nedelsti ir kreiptis.

Specializuoti pagalbos centrai teikia nemokamą informavimo, konsultavimo, teisinę ir psichologinę pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims visoje Lietuvoje, kiekvienoje savivaldybėje.

Kampanijos naujienas galite sekti socialiniuose tinkluose „Facebook“ su nuorodomis #SPCpagalba #16days #orangetheworld

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis