Vienintelė Karalienė: moterų tipas, kuris visus užkniso

Moteris, kuris atrodo užburianti iš toli, tačiau tiesiog nepakenčiama, kuomet tenka atsidurti šalia jos. Negali būti, kad savo gyvenime nesi sutikusi tokio tipo moters. Gali būti, kad netgi susidraugavai su ja, tik vargu ar viskas baigėsi sėkmingai, nes ši moteris iš esmės - vampyrė. Todėl arba turi turėti neišsemiamą energijos kiekį, kad galėtum ją nuolatos emociškai maitinti, arba būti ledine širdimi, iki kurios ji nesugebės prisikapstyti.

Kaip taisyklė, ši moteris būna įspūdingos išvaizdos, o jeigu ir ne gražuolė, tuomet bent jau išsiskiria neįprasta išvaizda ir išraiškingu balso tembru, kuris nevalingai verčia ją išgirsti. Ir tai pirmieji spąstai. Aktoriniais gebėjimais apdovanota Karalienė praneša tau, kaip atsikėlė ryte, išgėrė kavos, apsirengė ir važiavo į darbą. Pakeliui jai nutiko milijonas netikėtų dalykų, nors iš tiesų neįvyko nieko ypatingo - tiesiog eilinė diena. Bet ši moteris tau viską papasakos taip, kad klausysiesi ištempusi ausis, nes jos kalbėjimo maniera verčia laukti - tuoj tuoj įvyks kažkas, ką verta išgirsti. Po pusvalandžio suprasi, kad nieko naujo nesužinojai ir tiesiog paaukojai svarbų savo gyvenimo laiką tam, kad Karalienė patenkintų savo dėmesio troškimo poreikį ir eilinį kartą pasijustų visatos centru.

Visa esmė tame, kad Karalienė įsitikinusi - kiekvienas jos emocijų ir išgyvenimų atspalvis vertas visuomenės dėmesio. Visas pasaulis sukasi aplink ją ir valdo ji kitų žmonių emocijas tiesiog meistriškai. Tikrai neužteks tik palinksėti galva ir ramiai išklausyti - mūsų Karalienė privers tave pataikauti ir atsakinėti taip, kaip jai pačiai norisi. Nes jeigu to nedarysi, kažkokiu stebuklingu būdu pasijausi kaip blogiausias žmogus pasaulyje. Nieko neverto pokalbio pabaigoje pasijausi taip, tarsi būtum išsunkta citrina.

Nes Karalienė kurčia. Viskas, ką tu sakai, praplauks pro šalį ir girdėsis vien tik jos nuomonės aidai. Ji įtraukia tave į pokalbį, priverčia pasijausti svarbiu asmeniu, bet iš tiesų tu niekas kitas, kaip tik dar vienos ausys, kurios gali jos klausytis. Tavo žodžiuose ji išgirs nebent tai, prie ko būtų galima prisikabinti, supykti ir įsižeisti.

Drama iš niekur - jos bruožas. Pasakei kažką ne taip, nutylėjai, ne taip pažiūrėjai ar ne laiku nusišypsojai - pro šios moters akis tai nepraslys ir už tai laukia atpildas. Niekas nenori būti įtrauktas į šitą nesusipratimų ir purvo pylimo liūną, todėl laikui bėgant pastebėsi, kad Karalienė pradėjo tave valdyti - tu nebereiški savo nuomonės, tik nuosaikiai linksi galva ir visame kame jai pritari. Realiai, giliai pasąmonėje tu bijai šios moters.

Čia ji Karalienė, o tu - niekas. Čia ji vadovauja, o tu paklūsti. Ji kalba, o tu klausaisi. Gali būti, kad tau netgi pradės atrodyti, jog ji iš tiesų geriau už tave viską supranta ir tau reikėtų sekti paskui ją. Apskritai jinai yra geresnė nei tu. Kur kas geresnė! Ir gražesnė. Ir protingesnė. Štai taip stebuklingai veikia paprasčiausias prievartinis savęs pateikimas. Anksčiau ar vėliau kalbėdamas apie savo pasiekimus ir savo neeilinę asmenybę tu prasibrauni į aplinkinių pasąmonę ir pasėji mintį: TAIP, AŠ - PATI PAČIAUSIA.

Galbūt skaitydama tai atpažinai čia kokią nors savo taip nemėgstamą kolegę, kuri iš esmės nieko nedaro, bet kažkodėl yra dievinama vadovų ir sėkmingai lipa karjeros laiptais. Arba tiesiog pažįstamą, aplink kurią nevalingai šokinėja visa draugų kompanija ir niekas nesupranta, kodėl.

Kovoti su tokiomis moterimis labai sunku, nes pagrindinis jų ginklas - pilti purvą ant savo priešų ir slapta visus nuteikinėti, skleidžiant būtus ir nebūtus gandus. Geriausia priemonė tau - tiesiog ironija ir juokas. Karalienė nekenčia, kuomet į ją žiūrima nerimtai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis