Išsirink vienas duris iš 10 ir pažiūrėk, ką tai atskleidžia apie tave

Pažvelk į žemiau esantį paveikslėlį ir ilgai negalvodama išsirink duris, pro kurias labiausiai norėtum užeiti. Žinoma, norėtųsi žvilgtelėti, kas slepiasi už kiekvienų durų, bet pasirinkimas tik vienas - juodos, baltos, o gal žalios? Kurias pasirinksi tu?


1. Tu linksmas žmogus, kuriam patinka neįpareigojanti aplinka. Moki mėgautis mažais ir paprastais dalykais: skaniu maistu, gražiu oru, net ir mažyte nauja interjero detale savo namuose - juk vis šis tas naujo! Mėgsti gyvenimo kaitą, naujus žmones, naujus potyrius. Tu draugiška ir linkusi ištiesti pagalbos ranką. Tačiau nepamiršk, kad kuomet tau pačiai būna sunku, nereikia bijoti prašyti kitų pagalbos. Draugų, kurie tikrai padės, tavo aplinkoje tikrai netrūksta.


2. Tu labai susikoncentravusi į savo karjerą ir gyvenimo pasiekimus. Kartais atrodo, kad visa kita nueina į antrą planą, nes svarbiausia - įsitvirtinti ir išgyventi. Tavyje yra labai daug stiprybės ir ryžto, todėl tu kaip niekas kitas tvirtai žengi į priekį link savo tikslų, tačiau kartais reikėtų sustoti ir leisti sau tiesiog mėgautis gyvenimu. Kas ta karjera, jeigu šalia nėra artimų ir mylinčių žmonių? O jeigu taip ir toliau, jie iš tiesų gali dingti iš tavo gyvenimo...


3. Tu neeilinė asmenybė ir tavo aplinka tokia pati. Tu artistiška, regis, gyvenime sugebi praktiškai viską. Kur likimas tave nublokš, ten tu sugebėsi įsitvirtinti. Esi tas žmogus, kuris visuomet turi idėjų, bet kartais reikia atsibusti ir iš fantazijų pasaulio sugrįžti į realybę. Turi išmokti suderinti idėjas ir jų realizavimą - tuomet tavęs laukia neeilinė sėkmė.


4. Tu šiek tiek dramatiška asmenybė. Moki save pateikti, sudominti aplinkinius, esi kompanijos siela. Iš kitos pusės - žmonės retai kada mato tikrąją tavo asmenybę, kurią tu linkusi slėpti. Po linksma šypsena slepiasi tikrieji išgyvenimai, bet tu nepasitiki aplinkiniais ir nemanai, kad kiti gali tave suprasti. Turėtum išmokti labiau atsiverti.


5. Tu labai aktyvi asmenybė, kuriai norisi išnaudoti kiekvieną akimirką. Tai nėra blogai, tačiau kuomet link savo tikslų judi ne taip greitai, kaip tau norėtųsi, pradedi save graužti, reikalauti daugiau, nei reikėtų. Turi išmokti atsipalaiduoti ir leisti bent retkarčiais gyvenimui tekėti sava vaga.


6. Tu labai savimi pasitiki. Dėmesys detalėms - ryškus tavo charakterio bruožas. Tau svarbu, kaip tave matys aplinkiniai, ar jie tinkamai įvertins tavo pastangas, ar atliksi savo darbą nepriekaištingai, todėl nuolatos esi įtampoje. Nepamiršk, kad tai, kas tau taip svarbu, aplinkiniams gali būti nė motais, todėl nereikalauk iš kitų žmonių tiek pat, kiek esi pasirengusi padaryti pati.


7. Tu - sentimentalioji. Šeima ir draugai tau yra prioritetų sąrašo viršuje. Esi pasirengusi dėl jų padaryti viską, netgi nustumti save į šoną. Gerumas nėra blogai, tačiau gyvenime retai kada mainais gauni tą patį. Šiek tiek savanaudiškumo tau tikrai nepakenks. Turi išmokti pasakyti NE, kad žmonės labiau vertintų tavo TAIP.


8. Tu ryškus ir linksmas žmogus. Nors bendrauji labai lengvai ir atrodo, kad gali rasti priėjimą prie kiekvieno žmogaus, iš tiesų viduje tau trūksta pasitikėjimo savimi. Esi linkusi nuvertinti savo gabumus, dažnai tyliai lygini save su kitais ir galvoji, kad esi prastesnė. Kol kiti giriasi menkniekiais ir patys save iškelia į aukštumas, tu nutyli net ir tikrai svarbius pasiekimus, galvodama, kad tai vieni niekai. Išmok save pateikti.


9. Tu nepretenzinga ir į gyvenimą žiūri gana paprastai. Visuomet rasi išeitį iš padėties, lengvai prisitaikysi prie pasikeitusių aplinkybių, todėl kad ir kokios kliūtys pasitaikytų, išeitį vis tiek surasi. Tačiau tau reikėtų pasimokyti griežtumo ir kartais pakovoti dėl savo vietos po saule. Nebūtina visuomet sutikti su tau siūlomomis sąlygomis, nes esi tokia gabi, kad sąlygas gali drąsiai siūlyti ir pati.


10. Tavo vidinės harmonijos galima tik pavydėti. Nepuoli stačia galva į naujoves visko gerai neapgalvojusi, nekeli scenų, kai gyvenimas tau pamėtėja išbandymus. Sprendimus priimi racionaliai ir apgalvotai. Dėl to kartais aplinkiniams atrodo, kad esi tiesiog šalta ir abejinga. Jie labai klysta - giliai širdyje tu viską gana jautriai išgyveni, tačiau to neparodai aplinkiniams. O gal kartais reikėtų emocijas tiesiog paleisti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis