10 dalykų, kurių privalai atsikratyti iki Naujųjų metų

2016 metai artėja link pabaigos ir vietoj pažadų, kurių greičiausiai net neketini įgyvendinti, pravalyk savo dabartį. Baimės, nuoskaudos, pyktis, apgailestavimas - pats metas atsikratyti šiuo nereikalingu bagažu, griaunančiu tavo gyvenimą. Jeigu ir yra tinkamiausia diena šiam nelengvam darbui, tai ji yra šiandien. Būtent dabar.

Paleisk mintis, kurios tau trukdo labiau pasitikėti savimi ir pajusti savo galimybes. Nori paprašyti didesnės algos - paprašyk, neieškodama milijono priežasčių, kodėl taip neturėtų įvykti. Nori kažką keisti? Keisk!

Paleisk kaltės jausmą už praeities nuodėmes, kurių nebeištaisysi. Palik praeitį praeičiai ir lauk rytojaus - niekada negali žinoti, kokių staigmenų likimas tau yra paruošęs.

Paleisk baimės jausmą dėl ateities. Viskas gyvenime vyksta taip, kaip turi vykti, todėl jeigu šią minutę esi čia, vadinasi toks yra planas.

Paleisk apgailestavimus. Net jeigu tau labai skaudu, nutiko taip, kaip ir turėjo nutikti. Tau nebereikia dėl to gailėtis.

Paleisk įprotį prisiimti atsakomybę. Visas pasaulis nesilaiko ant tavo pečių ir kai pagaliau tai suprasi, netruksi pamatyti, kad gyvenimas be tavo pagalbos nesustoja.

Paleisk mintis apie kitų sėkmę. Niekada negali žinoti, ką slepia auksinis fasadas. Dažniausiai tie, kurie daugiausiai šypsosi, iš tiesų jaučiasi patys nelaimingiausi, todėl nežiūrėk į kitus, žiūrėk tik į save.

Paleisk pyktį už tai, ką blogo tau padarė kiti. Viso to tu nebepakeisi, todėl tiesiog paleisk ir judėk į priekį. Neapykanta nieko neištaisys, tačiau užnuodys tavo širdį.

Paleisk norą įtikti. Tu nusipelnei gyventi savo gyvenimą, tokį, kokio nori pati. Kiti žmonės tau neturi būti rodiklis. Galų gale, visiems gera niekuomet nebūsi, o kuo labiau stengsies, tuo stipriau nusivilsi.

Paleisk neapykantą sau. Mes visi darome klaidų, tačiau būtina mokėti laiku atsikelti, nusipurtyti visus purvus ir žengti tolyn. Kiekviena mūsų patirtis - tai tik dar vienas žingsnis į priekį, tik nebijok jo žengti.

Paleisk tuos, kurie gyvenime tau nereikalingi. Gyvenimas tiesiog per trumpas, kad aukotum jį tiems, kurie tavęs neverti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis