Taro kortų prognozė: tie, kuriems 2017 metais reikėtų būti atsargiems

Taro kortų prognozė - tai ne visai pranašystės, o greičiau patarimai, į ką turėtum atkreipti dėmesį ir ko vertėtų pasisaugoti. Kad sužinotum, kuri Taro korta lydės tave 2017 metais, turi sudėti savo gimimo mėnesio ir dienos skaičius su 2017 metais. Pavyzdžiui: 2017+0+4+1+2 = 2024; 2+0+2+4 = 8. Tokiu atveju tavo šių metų Taro korta – Stiprybė.

2017 metais atsargiau elgtis reikėtų tiems, kurių Taro kortos yra šios:

* Skaičius 10. Taro korta „Fortūnos ratas“

* Skaičius 12. Taro korta „Pakabintasis“

* Skaičius 13. Taro korta „Mirtis“

* Skaičius 18. Taro korta „Mėnulis“

Jeigu tavo Taro kortos tarp aukščiau išvardintų nėra, apie savo 2017 metų kortą gali paskaityti čia.

Skaičius 10. Taro korta „Fortūnos ratas“. „Fortūnos ratas“ – tai svarbių, gyvenimą keičiančių permainų korta. Nusiteik netikėtiems posūkiams, kurių 2017 metais tau nebus pagailėta. Permainos tau gali nepatikti, bet turėk omenyje, kad jos yra būtinos. Kad ir kas nutiktų, tai bus geriausia išeitis esamoje situacijoje. Nereikia galvoti, kad tavęs laukia vien nesėkmės ir išbandymai. Priešingai – tai pereinamasis etapas į naują lygmenį, naujo etapo pradžia, naujos galimybės. Nieko keisto, kad tokiame svarbiame etape teks šiek tiek pavargti, kol priprasi prie naujo ritmo. Nepamiršk, kad pakilimai mus džiugina, o nuopoliai – moko. Fortūna – dama kaprizinga, todėl turi būti pasiruošusi įvairiems scenarijams. Geriausia strategija 2017 metams – laikytis aukso viduriuko: nesėdėti pasislėpus, bet ir per daug neišsišokti. Tai leis tau išvengti problemų, bet padės nepražiopsoti likimo suteiktų šansų, kurių, beje, tikrai netrūks. Tik turėk omeny, kad ne visus juos pavyks iš karto įžvelgti, todėl būk atidi.

Skaičius 12. Taro korta „Pakabintasis“. Kartais ne viskas priklauso nuo mūsų pačių, todėl tenka kantriai laukti, kol aplinkybės pasikeis ir galėsi imtis veiksmų. Na, o kol lauki, gali padirbėti su savo asmenybe ir pakeisti esamą gyvenimo būdą. Pažvelk į save iš šalies, objektyviai įvertink savo trūkumus ir privalumus. Kad pajudėtum iš sąstingio, tau tiesiog būtina kažką keisti. Perstatyk baldus namuose, pakeisk savo įprastą dienotvarkę, atsikratyk visko, kas tau nereikalinga. Beje, laikas atsikratyti ir atgyvenusių, tave slegiančių santykių: tiek su mylimuoju, tiek su draugais ar pažįstamais. Jeigu jauti, kad iš tokio bendravimo nepasisemi energijos, tuomet atsiribok, nes bendraudama su netinkamais žmonėmis tą energiją atiduodi kitiems. Šiais metais gali tekti ne kartą atsidurti labirinte. Ieškodama išėjimo, nedaužyk galvos į sieną. Matai, kad nieko nesigauna – apsisuk, grįžk atgal ir ieškok naujo kelio, nes tas kelias tikrai yra.

Skaičius 13. Taro korta „Mirtis“. „Mirties“ korta žada, kad 2017 metais tau tiesiog nepavyks išvengti permainų. Kažkas tavo gyvenime jau paseno, atliko savo paskirtį ir dabar turi dingti. Užleisti vietą naujiems dalykams. Tai gali būti susiję su tavo santykiais, darbiniais reikalais, netgi su pačia tavimi – tavo nuostatomis, įsitikimais. Permainos ateis savaime, norėsi tu to ar ne, todėl turi jas priimti nesipriešindama. Bet kokie įvykiai – nepriklausomai nuo to, teigiami jie ar neigiami, taps galimybe pradėti visiškai naują gyvenimą. Nepamiršk, kad netektys visuomet savyje slepia ir naujas galimybes. Tau tereikia mokėti jas įžvelgti ir maksimaliai išnaudoti. Permainos skaudžiausiai kerta tiems, kurie stovi vietoje ir nieko nedaro. Pradėk judėti į priekį, pati keisk savo gyvenimą ir tuomet likimo pamėtėti išbandymai tau neatrodys tokie baisūs. Metas išlįsti iš savo komforto zonos: gal verta pagalvoti apie naują darbą, netgi visiškai naują profesijos sritį? Santykių srityje taip pat laukia kardinalios permainos, todėl aplenk nenuspėjamą likimą ir pati nuspręsk, kaip bus toliau: žengti naują žingsnį į kitą etapą ar viską nutraukti ir atversti naują, švarų lapą.

Skaičius 18. Taro korta „Mėnulis“. „Mėnulio“ korta perspėja apie sunkumus ir išbandymus. Bėda po vieną nevaikšto, ir panašu, kad tau teks su tuo susidurti. 2017 metais viskas vyks ne taip, kaip galbūt tikėsiesi. Atrodys, kad viską gerai apgalvojai ir paskaičiavai, o čia išlįs netikėtos kliūtys. Ir pasikliauti galėsi tik savimi, nes atskirti, kas tikrieji tavo draugai, o kas – priešai, bus sunku. Neskubėk, braukis po truputį. Tau labai svarbu kiekvieną kliūtį įveikti iki galo, o ne pro ją praslysti, nes aplenktos problemos anksčiau ar vėliau tave vis tiek pasivys. Nusistatyk sau konkrečius tikslus ir ženk link jų mažais žingsneliais, nes blausioje mėnulio šviesoje kitaip judėti į priekį ir neįmanoma. Ir vis dėlto, kai negali aiškiai matyti, labai paaštrėja visi kiti pojūčiai. Todėl šis išbandymų laikotarpis tau atvers visiškai naujas perspektyvas, padės pamatyti tai, ko nematei iki šiol. Turi puikią progą įveikti pati save, tapti kitu žmogumi: dar stipresniu, tvirtesniu, žinančiu, ko nori ir kaip tai gauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis