Sielos skaičius, kurį atsinešei gimdama – kokias savybes jis tau dovanoja

Pažvelk į žemiau esančią lentelę, kuri sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje išsirink savo gimimo dienos skaičių ir tuomet kitoje dalyje, toje pačioje eilutėje pamatysi taip vadinamąjį savo sielos skaičių. O dabar paskaityk, ką jis pasako apie tavo asmenybę.


1. Tu impulsyvi ir kryptingai savo tikslų siekianti asmenybė. Tu individualistė, kuriai netrūksta sveiko egoistiškumo. Kodėl sveiko? Todėl, kad būtent tai dažniausiai skatina tave judėti į priekį. Jei jau turi tikslą, eisi tiesiai jo link, nenukrypdama į šalis. Didžiausias iššūkis tau – tai įvairūs apribojimai ir kitų žmonių negebėjimas veikti taip greitai ir tiksliai, kaip tai sugebi tu.


2. Tu rami, išlaikyta, labai harmoninga asmenybė, gebanti įvairiausiose situacijose rasti kompromisą. Nesi impulsyvi, o jei ir pasitaiko kibirkščių, sugebi suimti save į rankas ir nepuoli stačia galva į nežinią. Dėl to tiek asmeniniuose santykiuose, tiek profesinėje srityje aplinkiniai tave labai vertina ir pasitiki. Gyvenime tu mieliau renkiesi patarėjo ir įgyvendintojo, o ne vadovo vaidmenį.


3. Tavyje puikiai dera vyriškas ryžtas ir moteriškas rūpestingumas. Fiziškai esi aktyvi ir iniciatyvi, tačiau emociškai – rami, nelinkusi stresuoti. Tu stengiesi gyventi šia diena, per daug nesukdama galvos dėl to, kas buvo vakar ir to, kas bus rytoj. Juk bet kuriuo atveju viskas anksčiau ar vėliau išsispręs. Tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime tau labai svarbu turėti pakankamai laisvės. Apribojimai – ne tokiam žmogui kaip tu.


4. Žmonės, kurių sielos skaičius 4 – darbštūs, subalansuoti ir protingi. Gyvenime jie visko pasiekia savo jėgomis. Išskirtinis jų bruožas – objektyvumas ir gebėjimas sutvardyti savo emocijas. Jie pakankamai racionalūs, todėl iš kantrybės juos gali išvesti nusistovėjusios taisyklės ir tvarka, trukdanti greičiau ir geriau įgyvendinti idėjas.


5. Tu ne iš tų žmonių, kurie galėtų sėdėti vienoje vietoje. Nuolatos stengiesi tobulėti, įgyti naujos patirties, kažką išbandyti. Nuotykiai, išbandymai, rizika – be viso to sunkiai įsivaizduotum savo gyvenimą. Bene geriausias tavo bruožas – sugebėti visame kame įžvelgti šviesiąją pusę. Gyvenimo klaidos ir įvairios problemos tavęs nestabdo, o priešingai – padeda įgauti daugiau patirties ateičiai.


6. Tu patikima, sąžininga ir objektyvi, todėl lengvai užsitarnauji aplinkinių prielankumą. Esi kantri ir turi įgimtos charizmos, padedančios lengvai rasti kalbą su aplinkiniais, tačiau reikalui esant sugebi būti pakankamai tvirta, kad pasiektum savo tikslus, nelipdama kitiems per galvas. Didžiausias iššūkis tavo gyvenime – pykčiai ir intrigos. Susidūrusi su šiais dalykais gali parodyti griežtąją savo charakterio pusę.


7. Tie, kurių sielos skaičius 7 – kūrybingos asmenybės, aplinkiniams kartais atrodantys kaip tikri keistuoliai. Jie turi gerai išvystytą intuiciją, gebėjimą stebėti ir analizuoti, ryškią vaizduotę... Įprastai tokie žmonės yra atsidavę, gana jautrūs ir pažeidžiami, nors negalima sakyti, kad visai atvejais. Kartais priešingai – uždari ir ganėtinai šaltoki. Bet kuriuo atveju, vidinis pasaulis jiems svarbesnis, nei išorinis.


8. Tokie žmonės linkę slėpti savo jausmus, nes nemato reikalo atskleisti savo vidinio pasaulio visiems aplinkiniams. Tai nereiškia, kad jie šalti ir abejingi, tiesiog prie tokių žmonių reikia rasti priėjimą, užsitarnauti jų pasitikėjimą. Tie, kurių sielos skaičius 8 – puikūs verslininkai ir vadovai, gebantys šaltakraujiškai (taip atrodo aplinkiniams, nors iš tiesų vidinių išgyvenimų tikrai netrūksta) priimti sprendimus ir sukontroliuoti kolektyvą.


9. Tai bene universaliausi žmonės. Jie tvirti tiek fiziškai, tiek emociškai. Geba dirbti tiek kūrybišką, tiek technišką darbą. Moka rasti bendrą kalbą ir su švelniais, ir su itin tvirto charakterio žmonėmis. Regis, gyvenime tokioms asmenybėms labai lengva judėti į priekį, nes jie puikiai prisitaiko prie įvairiausių aplinkybių. Tačiau pagrindinė problema – suprasti, kokiu tiksliai keliu jie nori eiti. Kai sugebi viską – pasirinkti vieną kryptį nėra labai lengva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis