3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis KOVO mėnesį

Metas permainoms! Pasiruošk Kupidono strėlėms, amerikietiškiems kalneliams ir naujiems įspūdžiams, kurie jau veržiasi į tavo gyvenimą. Štai trys Zodiako ženklai, kuriems kovo mėnesį žvaigždės nuties kelią į sėkmę!

Dvyniai

Vis bėgi, leki, darai, stengiesi... O kada ateis metas ištiesti kojas, atsipūsti ir mėgautis pagaliau pribrendusiais saldžiais gyvenimo vaisiais? Gera žinia! Liko pasistengti visai nedaug ir viskas turėtų atsipirkti su kaupu! Šį mėnesį būk savimi ir drąsiai įgyvendink visas, net ir pačias beprotiškiausias idėjas. Fortūna palankiai nusiteikusi tavo atžvilgiu, tad nesnausk. Darbuose sakyk, ką galvoji ir keisk situaciją iš pagrindų. Parodyk, kad žinai, ką darai ir neketini stovėti vietoje. Asmeniniame gyvenime plačiai atverk visas duris ir langus, kad pavasarinio vėjo gūsiai įneštų malonių permainų, galinčių kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą. Išlaisvink save ir pamatysi, kaip į tavo gyvenimą įsisuks gaivus naujovių kupinas verpetas.

Liūtas

Kai pastebi, kad bėda po vieną nevaikšto, o į tavo namus užsuka kur kas dažniau, nei reikėtų, vadinasi metas viską keisti iš pagrindų. Kaip tai padaryti? Visų pirma, giliai įkvėpk, ištiesk kojas ir pagalvok: ar tau tikrai reikia sukti galvą dėl visų šitų smulkmenų? Kuo daugiau galvoji apie problemą, tuo didesnė ji tampa. Tad brauk riebų brūkšnį ir rytoj pradėk naują gyvenimo etapą. Pirmoje vietoje esi TU, o jau tuomet - visa kita. Pamatysi, kaip greitai pasikeis tavo požiūris, o kartu su juo ir visas gyvenimas. Jau antroje kovo mėnesio pusėje laukia didelės permainos, kurios turėtų džiuginti bent jau iki rudens!

Skorpionas

Oi! Ir kaip viską suspėti, kai gyvenimas, regis, tiesiog kunkuliuoja! Tavyje pradeda busti nevaržoma seksualinė energija, trauksianti vyrus it magnetas. Mėgaukis dėmesiu, leiskis į malonias avantiūras ir padėk savo moteriškam žavesiui dar labiau atsiskleisti! Bet dienos metu šiek tiek rimties nepamaišys: permainų vėjai pradeda pūsti vis stipriau, tad turi būti pasiruošusi juos suvaldyti ir nukreipti tinkama linkme. Darbe šį mėnesį atiduok save maksimaliai, o užvėrusi darbo duris įkvėpk pilna krūtine. Pasileisk plaukus! Išsilaisvink!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis