Išsirink vieną paveikslėlį ir sužinok tavo asmenybę apibūdinantį žodį

Įvairūs paveikslėlių testai psichologijos pasaulyje ne retenybė. Jie gali būti puikus mūsų temperamento, vertybių, požiūrio į gyvenimą bei supančią aplinką atspindys. Siūlome tau atlikti nedidelį testą: pažvelk į žemiau esančius 4 paveikslėlius ir ilgai negalvodama išsirink tą, kuris, tavo manymu, labiausiai tave atspindi.

A - entuziastė. Idėjų įgyvendinimui atiduoti visas savo jėgas

Išsirinkai medį, kuriame daugybė pavienių detalių, sudarančių bendrą vaizdą. Šios detalės tarsi atspindi tavo gyvenimo esmę - turi daug tikslų, stengiesi judėti įvairiomis kryptimis, esi žingeidi ir greitai įsitraukianti, gana impulsyvi. Idėja tau kur kas svarbesnė nei galutinis rezultatas, tai reiškia, kad su visa energija pulsi įgyvendinti viziją, tačiau ne visuomet užteks noro ir jėgų pabaigti darbą iki galo. Todėl darbinėje srityje tau būtų naudingiau rinktis idėjos vystymo planą, o ne jos įgyvendinimą.

B - atsakingoji. Tau labai svarbu pateisinti savo pačios ir aplinkinių sukurtus lūkesčius

Tu išsirinkai medį, ant kurio kamieno laikosi masyvi lapija. Tai simbolizuoja atsakomybę, kurią tu neši ant savo pečių. Idėja turi būti gera ir iki galo apgalvota, o darbas atliktas nepriekaištingai nuo pradžios iki pabaigos - tokiu principu tu vadovaujiesi darbinėje srityje ir neprašauni pro šalį, nes aplinkiniai puikiai žino, kad tau patikėtos užduotys visuomet bus atliktos. O štai asmeniniame gyvenime toks pedantiškumas gali pakišti koją, nes sau keliamus aukštus reikalavimus stengiesi primesti ir kitiems. Turėtum išmokti į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau.

C - nepriklausomoji. Puikiai prisiderini prie aplinkybių

Išsirinkai nuo vėjo palinkusį medį, kuris simbolizuoja tavo lankstumą įvairiomis gyvenimo aplinkybėmis. Vienas iš svarbiausių tavo charakterio bruožų - mokėjimas laviruoti situacijoje. Tau nepatinka griežtos taisyklės ir apribojimai, mėgsti elgtis taip, kaip tau atrodo teisinga ar kaip norisi elgtis būtent tą akimirką. Dažnai būtent tas laisvumas ir nenoras paklusti įstumia tave į keblias situacijas, tačiau tau tai nėra problema. Greitai randi išeitį iš bet kokios padėties, prisiderini prie naujų aplinkybių ir apšilusi kojas vėl pasileidi plaukus. Galbūt stabilumo tavo gyvenime galėtų būti ir daugiau, bet gali pasidžiaugti, kad monotonija tikrai nebus dažna tavo palydovė.

D - racionalioji. Moki atrasti aukso viduriuką

Išsirinkai medį, kuriame dera tiek apibrėžtumas, tiek žaismingos detalės. Taigi tu pati, kaip ir šis medis - turinti aiškias ribas, bet nestokojanti idėjų. Išsiskiri racionaliu mąstymu, gebėjimu analizuoti situaciją ir priiminėti sprendimus. Didžiausias tavo pliusas - sugebėjimas pažvelgti į tą pačią situaciją iš skirtingų pusių ir įvertinti visus privalumus bei trūkumus, išspaudžiant maksimaliai universalų galutinį variantą. Tu nestokoji idėjų ir sugebi paversti jas realybe, tačiau kartais per daug atsakomybės prisiimi sau vienai. Bent retkarčiais sumažink savo atsakomybės jausmą ir prisimink, kad komandinis darbas gali būti kur kas efektyvesnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis