Tamsioji kiekvieno Zodiako ženklo pusė

Nors kalbėdami apie Zodiako ženklus dažniausiai pabrėžiame tik pačias geriausias ir patraukliausias charakterio savybes, yra ir tamsioji kiekvieno ženklo pusė. Jei nori sužinoti, kokius tavo bei tavo draugų trūkumus žvaigždės lėmė gimimo dieną, skaityk toliau! Tik neimk giliai į širdį... Nė viena iš mūsų nėra tobula.

Avinas

Dėka savo ugningo charakterio, labiau negu bet kuris kitas Zodiako ženklas esi linkusi į gan nuožmius įtūžio protrūkius. Gal vertėtų išmokti kontroliuoti pyktį ir jį valdyti užėjus neprognozuojamam nuotaikų svyravimui?

Jautis

Nori, kad viskas būtų pagal tave. Kartais šis tavo nekontroliuojamas polinkis įgyja egoistiškumo atspalvį. Galbūt pats laikas suprasti, kad nesi visų aplinkybių ir situacijų šeimininkė?

Dvyniai

Tavo dvilypė prigimtis neatsiejama ir nuo dviveidiškumo – gan dažnai žmogui į akis sakai viena, o už akių visai ką kita. Negana to, paslapčių niekaip negali pasilaikyti sau, jauti būtinybę jas išpliurpti.

Vėžys

Esi šiek tiek įsijautusi į kankinės vaidmenį. Tau atrodo, kad žmonės nuolat ima iš tavęs daugiau negu grąžina mainais, suvoki save kaip atsidavusią globėją, nugalinčią visas bėdas ir kliūtis, net kai jų iš tikrųjų ir nėra.

Liūtas

Pasižymi nevaldomu, beveik narcisistiniu polinkiu būti dėmesio centre ir negalvoji apie kitus. Žinoma, tyčia niekad nieko neįskaudintum, nes tai pakenktų apie tave suformuotai viešai nuomonei ir tavo autoritetui.

Mergelė

Tave taip užvaldęs poreikis supančią aplinką matyti ir padaryti „tobulą“, kad ją tobulindama pamiršti pačius žmones ir rūpestį jais. Tau labai svarbu kiekvieną situaciją kontroliuoti asmeniškai, o šios kontrolės praradimas tau būtų baisesnis už mirtį.

Svarstyklės

Tau gyvenime pusiausvyra yra tokia svarbi, kad iškilusio konflikto metu vienodai palaikytum abi puses, net ir tuo atveju, kai viena jų elgtųsi labai nekorektiškai kitos atžvilgiu. Nuolat balansuoji ties savo moralės principų išsižadėjimo riba.

Skorpionas

Tave nuolat traukia moraliniu požiūriu dvipramiškos idėjos, užsiėmimai ir hobiai. Tavo įpročiai gali pasirodyti mažų mažiausiai keisti visiems, išskyrus nebent Svarstyklių ženklo atstovus.

Šaulys

Pasižymi gebėjimu pritraukti žmones savo pusėn charizmos ir įgimtos lyderystės dėka, tačiau aplinkinių pasitikėjimas tavimi ir aklas sekimas paskui tave paskatina nevalingą norą sukurti savotišką savo asmenybės kultą.

Ožiaragis

Užsispyrimas ir ryžtas – stipriausia varomoji tavo jėga, ir kartais tu neturi nei laiko, nei noro gilintis į tai, kas nutiks su žmonėmis, pasimaišiusiems tavo kelyje. Tau nerūpi, ant ko tu užlipsi lipdama aukštyn, nes tu neplanuoji leistis žemyn.

Vandenis

Tau atrodo, kad turi neginčijamą kiekvienos problemos sprendimo būdą, tačiau išgyvenimas dėl kitų žmonių jausmų į tą sprendimą neįeina. Anot tavęs, žmonėms reikia „žvėriško“ sąžiningumo ir tavęs netrikdo tai, kad būtent tavo dėka jie savo kailiu jį patiria.

Žuvys

Visose gyvenimo situacijose vadovaujiesi širdimi, tačiau rami tavo išorė kartais gali būti apgaulinga. Yra toks posakis „Tyli kiaulė gilią šaknį knisa“, kuris trumpai ir taikliai tave apibūdina tais atvejais, kai teigiamos tavo emocijos virsta neigiamomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis