Kokios permainos tavo Zodiako ženklo laukia 2017 metais

Avinas. 2017 metai šio ženklo atstovams praeis gana sklandžiai. Dėka tavo užsispyrimo ir energijos užsibrėžtus tikslus pasieksi, nors kartais ir atrodys, kad stengiesi veltui. Tokios pergalės pareikalaus nemažai jėgų, todėl šiais metais turėtum prislopinti tau įprastą maksimalų režimą ir iš anksto susidaryti svarbiausių tikslų sąrašą, kad nereikėtų eikvoti energijos mažiau reikšmingiems darbams. Apskritai, gyvenime turi išmokti dirbti lėčiau, tačiau atsakingiau.

Jautis. Ugninio Gaidžio metai žada būti įvairiapusiški asmeninio gyvenimo srityje. Bus sunkiau suvaldyti jausmus, kartais emocijos nugalės racionalų protą. Toks tavo charakteriui nebūdingas elgesys gali įsukti į permainų verpetą. Kad sėkmingai ištrūktum, kartais verta įsiklausyti į artimiausių žmonių patarimus. Juk žiūrint iš šalies viskas matosi kur kas geriau.

Dvyniai. Šie metai žada daug naujų ir įdomių pasirinkimų tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Šiuo atveju nuojauta yra geresnis patarėjas nei racionalus protas. Tik nebijok pasinaudoti paties likimo tau siunčiamomis galimybėmis ir neatidėliok jų vėlesniam laikui, nes iš gyvenimo viską reikia imti dabar.

Vėžys. Gyvenimas nuolatos stums tave į situacijas, priversiančias palikti savo komforto zoną. Nepergyvenk, jeigu viskas vyks ne pagal tavo planą, nes būtent tiems netikėtiems gyvenimo vingiams vėliau galėsi padėkoti už teigiamas permainas. Kad būtų lengviau prisitaikyti prie nuolatos kintančios situacijos, pasistenk kiekvieną kartą pirmiausia įžvelgti galimus privalumus, o trūkumai... na, kur jų nebūna?

Liūtas. Šie metai žada būti gana turiningi. Būsi dėmesio centre, todėl turėsi visas galimybes užmegzti reikiamus kontaktus ir gauti tai, ko nori. Tačiau su norais būk atsargi ir atidžiai stebėk savo konkurentus. Jei lipsi kitiems per galvas, vėliau gali labai skaudžiai kristi. Geriau gražiai visus apeik ne gudrumu, o profesionalumu.

Mergelė. Niekada negali žinoti, kada gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Panašu, kad atsitiktinumai šiais metais gerokai pakoreguos ir tavo planus. Tau, taip mėgstančiai viską planuoti, tai gali nepatikti, bet teks susitaikyti su esama situacija. Galų gale, tie netikėtumai gali išaugti į labai džiuginančias permainas. Paskui beliks pasakoti visiems: „Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad...“

Svarstyklės. Šio ženklo atstovų permainos turėtų laukti asmeninėje srityje. Greičiausiai dėkoti už tai galėsi ne likimui, o sau pačiai - kitaip pažvelgsi į gyvenimą ir tave supančius žmones, įvertinsi, ką turi ir ką nori turėti. O kai jau mintyse atsiranda vizija, viskas realizuojasi savaime. Bet darbinėje srityje atsipalaiduoti nevertėtų - turėsi tiek, kiek pastangų įdėsi.

Skorpionas. Karjeros srityje, regis, viskas eisis tarsi sviestu patepta. Galbūt į aukštumas įkopti dar šiek tiek per anksti, bet ir nuopolių jokių nematyti. Po truputėlį judėk į priekį, nebėk įvykiams už akių ir metų pabaigoje atsigręžusi atgalios už savęs pamatysi nemažą įveiktą kelią. O štai bendravime su aplinkiniais (net ir artimaisiais) geriau susiturėk nuo atviravimų, nes svetima nuomonė ir komentarai gali užnuodyti sielą ir išmušti iš pusiausvyros ilgam laikui.

Šaulys. Šie metai skirti tam, kad išbandytum naujas sritis ir atrastum save kitoje terpėje. Skubėti ir kardinaliai visko keisti tikrai nereikia, nes tai gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos. Tačiau po truputėlį plėsti akiratį ir dairytis kas vyksta už tavo namų bei darbo slenksčio tiesiog būtina. Galbūt pamatysi, kad jau gerokai užsisėdėjai ir galėtum turėti kur kas daugiau, nei turi dabar?

Ožiaragis. Prieš ką nors darant reikėtų įjungti savo racionalųjį protą ir dar kartą pasvarstyti. Jausmai nėra pats geriausias patarėjas, o būtent jie bandys veržtis tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Kad ir kaip kartais norėtųsi į viską spjauti ir pradėti iš naujo, verčiau susiturėk ir prieš ką nors keisdama turėk aiškų atsarginį planą.

Vandenis. Likimas tau nepagailės įvairių galimybių. Pasinaudoti suteiktomis progomis ar ne - spręsti tik tau. Tiesa, kartais pagunda nerti stačia galva bus labai stipri, bet gerai pagalvok ar vėliau nereikės gailėtis dėl to, kokiais metodais pasieksi savo tikslus. Šiuo atveju laikykis taisyklės, kad geriau 100 draugų nei 100 pinigų.

Žuvys. Kad ir kaip kruopščiai planuotum ir skaičiuotum, gyvenimas įneš savų korekcijų. Išmok sumaniai pasinaudoti tais netikėtais pokyčiais ir pamatysi, kad iš likimo gavai daugiau, nei buvai suplanavusi. Šiais metais kaip niekada svarbus pozityvus mastymas - teigiamos mintys trauks teigiamus dalykus ir atvirkščiai, todėl daugiau laiko skirk saviugdai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis