9 praturtėjimo taškai ant tavo veido

Ant veido užrašyta ateitis - ar galėtum tuo patikėti? Kinų meistrų manymu, egzistuoja potencialiai sėkmingi ir nesėkmingi veidai. Centrinė veido ašis laikoma esminiu žmogaus likimo tašku. Jei abi veido pusės, į kurias veidas dalinamas, yra harmoningos, tikėtina, kad žmogaus laukia klestėjimas ir turtai. Jei veidas nėra simetriškas ir jam trūksta harmonijos, kinų pranašų manymu, tokio žmogaus laukia nelengvas gyvenimas. Laikas aptarti devynis turtingumo taškus.

Pirmasis taškas – kakta

Kakta – tiksliausias veide esantis turtų indikatorius, atsakingas už sėkmę, duodamą aukščiausių jėgų. Idealiuoju atveju kakta turi būti harmoningai išlenkta, užapvalinta, aukšta ir šiek tiek išsikišusi į priekį. Tokios kaktos savininkas gali tikėtis valdžios, turtų ir didelio autoriteto.

Aukšta kakta – gerai išvystyto intelekto ir protinių gebėjimų rodiklis. Stenkis netraumuoti kaktos, oda ant jos turi būti lygi. Apgamų ant kaktos gali būti, tačiau jie toleruotini tik tais atvejais, kai būna išsidėstę ne kaktos centre. Nepalankiausiai kinų vertinami juodi apgamai.

Antrasis taškas – plotas po nosimi

Po nosimi esantis veido plotas vadinamas gyvenimo rūmais. Jis visada turi būti švarus, lygus, be plaukų, apgamų ir bet kokių kitokių defektų, nes priešingu atveju žmogui grės gyvenimiškos kliūtys, o sėkmė tokių žmonių vengs.

Trečiasis taškas – nosis

Kuo apvalesnių formų ir masyvesnė yra nosis, tuo didesni turtai žmogaus laukia. Šnervės neturėtų būti pernelyg mažos ar pernelyg didelės. Raktas į sėkmę slypi balanse ir simetrijoje. Nosis turi būti proporcinga ir lygi. Apgamai ir pigmentinės dėmės laikomi neigiamu ženklu, o pagrindinis nesėkmių rodiklis – apgamai ant nosies galiuko. Nosis kaip klestėjimo indikatorius aktualesnė labiau moterims nei vyrams. Kitaip tariant, tinkama žmonos nosis gali atnešti sėkmę jos vyrui.

Ketvirtasis taškas – perlas virš lūpos

Tiesiai po nosimi, virš viršutinės lūpos yra taškas, vadinamas fenikso perlu. Šis taškas siejamas su turtais, kurie gali tave aplankyti dėl turimo oratorystės meno ir mokėjimo meistriškai reikšti savo mintis. Kaip ir duobutė ant smakro žmogui fenikso perlas suteikia ypatingo žavesio.

Penktasis taškas – burna

Burna žmogui finansinės sėkmės suteikia tais atvejais, kai lūpos yra minkštos ir putlios. Sausos lūpos simbolizuoja sėkmės praradimą, o drėgnos lūpos – sėkmę. Apgamai aplink lūpas traukia sėkmę tais atvejais, kai yra ne juodi.

Šeštasis taškas – pagurklis

Laba gerai, jei smakras šiek tiek išsikišęs į priekį. Nelygi žandikaulio linija ar smakras su nuolydžiu – nesėkmių ir senumo ženklas. Į priekį išsikišęs smakras – tai ilgo, stabilaus ir sėkmingo gyvenimo simbolis.

Septintasis taškas – akys

Švytinčios ir šiek tiek drėgnos akys simbolizuoja sėkmę. Nesvarbu, kokios spalvos yra akys, kokia jų formą ir dydis, svarbiausia – vidinė gyvybinė energija, kurią jos atspindi. Kai akys švyti ir jas įrėmina dailiai lenkti antakiai, jų savininkui žadamas sėkmingas gyvenimas ir visokeriopa sėkmė.

Antakiai neturėtų būti pernelyg stipriai išpešioti. Jei žmogaus antakiai nevešlūs, jam paprasčiausiai nepavyks pakilti sėkmės laiptais. Jei viena akis mažesnė nei kita, būtina sukurti vizualų balansą pasitelkiant akių pieštuką ir skystą akių apvadą. Jei vidinė tavo gyvybinė jėga atsispindi akyse, labai tikėtina, kad tavo sveikata bus kuo puikiausia, o klestėjimas – garantuotas.

Aštuntasis taškas – skruostai

Jei skruostai stipriai išsikišę į priekį, atrodo įraudę ir sveiki, tikimybė praturtėti ir mėgautis sėkme. Skruostai turi būti minkšti ir šiek tiek putlūs, jei skruostai įraudę – lauk sėkmės.

Devintasis taškas – ausys

Teisingos formos ausys liudija apie sėkmę ir išmintį. Ilgos, teisingos formos ausys, kurios nėra nei pernelyg mėsingos, nei per didelės – tai kilmingumo ženklas. Vienas iš devynių su turtais susijusių taškų yra jaunystės zonoje ir dvi – senatvės zonoje. Taigi galima daryti išvadą, kad mūsų likimas formuojamas didžiąja dalimi brandumo periodu. Laikui bėgant veidas gali keistis, todėl priežiūra būtina ne tik kūnui, bet ir savo sėkmei, kurią žmogus pats kuria.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis