Merginos atskleidė, kaip iš tiesų atsiranda nuotraukos PRIEŠ ir PO

"Instagram" demonstruojami figūrų pokyčiai vieniems tampa įkvėpimu, o kitiems kelia klausimų - ar tik čia neslypi fotošopas? Pasirodo, visa kur kas paprasčiau. Kai kurie akivaizdūs pokyčiai priklauso tik nuo to, kaip pozuosi.

Socialiniame tinkle "Instagram" plinta merginų nuotraukos, kuriose jos lygina figūros pokyčius, gretindamos nuotraukas prieš ir po. Tačiau šie pokyčiai šiek tiek kitokie. Tai ne keletą savaičių ar mėnesių trukę figūros dalinimo rezultatai, bet vos kelių minučių ar net sekundžių triukai, kurie akimirksniu pakeičia kūną.

Viena pirmųjų prieš ir po nuotraukas (darytas tą pačią dieną) savo "Instagrame" paskelbė daili ir instagramerių pamėgta trenerė Emily Skye. Jos paskyrą seka beveik 2 milijonai gerbėjų ir greičiausiai nė vienas net neįtarė, kaip galima akimirksniu pakeisti kūną. Vienoje nuotraukoje Emily pasisukusi trim ketvirčiais, įtempusi pilvo raumenukus, o kitoje stovi šonu ir išpūtusi pilvuką. Pokyčiai akivaizdūs, bet jokių dietų ir fotošopų, tiesiog tinkama poza.

Vėliau tokie momentiniai pokyčiai "Instagrame" ėmė sklisti vis sparčiau. Daugelis merginų šiomis nuotraukomis siekia įrodyti, kad tam tikrų produktų reklama socialiniuose tinkluose tėra apgaulė, pavyzdžiui, įvairių liekninančių arbatų, gėrimų ar kitokių maisto papildų. Sėkmingai ir gražiai nuotraukai reikia tik šiek tiek išmonės ir gebėjimo užmaskuoti trūkumus. Vienos merginų pasitelkia drabužius, kitos apšvietimą ar tinkamą pozavimą. Kitą kartą susižavėjusi stebuklinga arbatėle verčiau pasirink tai, kas iš tiesų yra naudinga. Pradėti gali nuo lengvos rytinės mankštelės ar tiesiog komplimento sau.

A photo posted by Milly Smith 💛🌻☀️👑 (@selfloveclubb) on Jan 29, 2017 at 10:45am PST

A photo posted by i s k r a (@iskra) on Jan 29, 2017 at 9:54am PST

A photo posted by Sara Puhto (@saggysara) on Nov 25, 2016 at 1:35am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis