Kaip greitai atsikratyti skausmo be vaistų

Ar žinojai, kad numalšinti skausmą gali ne tik vaistais, bet ir pasitelkusi japonų masažo metodus? Vienas jų - šiatsu - masažas, kuris veikia it akupunktūra. Spausdama tam tikrus taškus subalansuosi energiją (či), skausmas atlėgs, o nerimas išnyks.

SVARBU: tam tikrus taškus turėtum spausti tik piršto galiuku, bet giliau ir laikyti bent jau minutę. Gali kaitalioti spaudimą, pavyzdžiui, iškvėpdama spustelėti stipriau, įkvėpdama spaudimą sumažinti.

Jeigu nori nusiraminti, suremk visų pirštų galiukus ir suformuok trikampį. Iškvėpdama įsivaizduok, kaip energija išteka dešine ranka, o įkvėpdama sugrąžink ją per kairę ranką - taip sukursi energijos ratą. Daryk tai minutę ar dvi, kol ims atrodyti, kad rankose kažką laikai.

Jei patiri stresą, gali sau pagelbėti atradusi streso tašką ir jį spustelėjusi. Su nerimu bei stresu siejamas taškas yra rieše, per tris pirštus nuo delno. Jį paspaudusi pastebėsi, kad aprimai, jaudulys atslūgo.

Neretai apatinę nugaros dalį skauda dėl inkstų problemų. Pabandyk paspausti su inkstais susijusius taškus. Jie yra tarp antrojo ir trečiojo abiejų kojų pirštų, po padų pagalvėlėmis. Jei po paspaudimo skausmas neatlėgsta, greičiausiai reikėtų dažniau atkreipti dėmesį į laikyseną ir sėdėseną - skausmo priežastis greičiausiai yra nuolatinis susikūprinimas.

Shutterstock nuotr.

Didysis kojos pirštas susijęs su hormonus išskiriančia skydliauke, tad spaudydama ir žnaibydama jį nuo viršaus iki apačios gali atsikratyti mėnesinių metu užklumpančio skausmo. Kitas svarbus taškas yra per keturis pirštus nuo kulkšnies kauliuko vidinėje blauzdos pusėje - jo spaudymas taip pat gali padėti.

Shutterstock nuotr.

Jeigu pajutai kojų nuovargį, spausk tašką, esantį per keturis pirštus žemiau kelio išorinėje blauzdos dalyje (prie pat blauzdikaulio). Atkreipk dėmesį, kad šis taškas ne tik sumažins kojų skausmą, bet ir suteiks energijos.

Spaudinėdama plotelį per du pirštus žemiau kulkšnies kauliuko (ši vieta kiek išsipūtusi) pastebėsi, kad pamažu pranyksta nuovargis, grįžta jėgos ir energija tarsi užsikuria iš naujo.

Jei sutriko virškinimas arba skauda galvą, spausk vietas tarp pirmojo ir antrojo kojų arba didžiojo ir rodomojo rankų pirštų. Taip pat gali sumažinti galvos skausmus švelniai spusčiodama tašką tarp antakių.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis