Kuriam jūsų santykiai svarbesni, išduos miego kartu poza

Ar pastebėjai, kad kartu su santykių eiga keičiasi ir miego poza greta mylimojo? Atrodo, kad iš pradžių nėra nieko maloniau nei miegoti susiglaudus, vėliau lyg ir prisireikia savos erdvės. Tai, kaip miegi su mylimuoju, šį tą išduoda ir apie jūsų santykius.

Glaudžiai apsikabinę vienas prieš kitą

Paprastai taip užsnūstama po aistringų meilės žaidimų. O jei mylimieji taip miega ir po sekso, ir ko ne kasdien, jų meilė liepsnote liepsnoja. Dažniausiai tai būdinga santykių pradžiai. Taip pat ši miegojimo poza išduoda, jog esate tikri romantikai, o jūsų ryšys ir pasitikėjimas vienas kitu labai stiprus.

Shutterstock nuotr.

Vienas apsikabinęs kitą iš nugaros

Tai jaukumu alsuojanti poza, būdinga santykiais patenkintoms poroms. Ji byloja apie tai, kad miegantieji kartu yra atsipalaidavę, laimingi, artimi, jų santykiai klostosi puikiai. Pora džiaugiasi ne tik savo meile, bet ir gyvenimu.

Shutterstock nuotr.

Prigulęs ant peties

Dažniau pasitaiko, kad mergina padeda galvą ant vaikino peties, bet gali būti ir atvirkščiai. Ši poza atskleidžia, kuris santykiuose yra tarsi bosas - tas, ant kurio peties padėta kito galva. Tokia poza išduoda ir tai, kad jūsų intymus gyvenimas nestokoja įvairovių, nebijote išbandyti naujų pozų, nenuobodžiaujate. Jei ant merginos peties prigula vaikinas, jam ji yra ir mylimoji, ir globėja.

Shutterstock nuotr.

Nusisukę į priešingas puses

Pasirodo, po jausmingų glamonių tokia poza užmiega ko ne trečdalis porų. Ši poza anaiptol nereiškia, kad mylimiesiems trūksta artumo. Ji rodo, kad tiesiog esate nepriklausomi, kartu ir pasitikite vienas kitu, jaučiatės saugūs. Galbūt pastebėjai, kad taip miegodama susikabini su mylimuoju rankomis, o galbūt glaudžiai liečiatės nugaromis? Tai išduoda apie labai glaudų poros ryšį.

Shutterstock nuotr.

Kiekvienas savo pusėje be jokių prisilietimų

Ši poza būdinga nuo santykių kiek pavargusioms poroms arba po vienos nakties nuotykių. Tai tarsi atsiribojimas nuo žmogaus, kuris yra greta tavęs. Paprastai, tam kuris pamažu veržiasi į kito erdvę, esamas ryšys yra svarbesnis.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis