Manai, kad subrendai? Pasitikrink

Perkopei 25-uosius metus? Tuomet laikas rimčiau vertinti situacijas ir tapti subrendusia mergina. Manai, tokia ir esi? Žvilgtelėk, galbūt šiokių tokių savybių dar trūksta.

Brandumo požymius išduoda šie tavo gyvenimo pokyčiai:

1. Mažiau traukia linksmybės naktiniuose klubuose, moki atsipalaiduoti be alkoholių. Kad užkalbintum nepažįstamą, nebereikia trypčioti kojomis ir mintyse regzti nuskambėsiančią frazę.

2. Nebesinori gyvenamąja vieta dalintis su kambariokais, ieškai galimybių butą išsinuomoti pati (ar su mylimuoju), pasvarstai apie kitą variantą - nuosavą butą / namą.

3. Labiau domiesi rimtesnei publikai skirtomis laidomis, dažniau žiūri gilesnės tematikos filmus. Nebetraukia paviršutiniški TV realybės šou ir nebrandžios komedijos.

4. Maisto pusfabrikačiai ir mikrobangų krosnelė išnyksta. Dažniau valgį gaminiesi pati, vartai receptų knygas, skaitai maisto tinklaraščius, pradedi planuoti, ką valgysi šiandien, o ką rytoj. Galų gale maisto gaminimo procesas tampa malonesnis.

5. Jei anksčiau vienos nakties nuotykiai buvo norma, dabar jų nebesinori. Suvoki, kad tai yra nebrandu, nepatikima ir gana rizikinga. Ieškai žmogaus, su kuriuo norėtum ir galėtum būti ilgai.

6. Anksčiau griausmingu vakarėliu buvę Naujieji metai tampa tiesiog švente, o kartais jų net nesinori.

7. Tau rūpi karjera. Planuoji darbus, mąstai, ką veiksi ateityje, blaiviai vertini savo finansines galimybes. Gyveni ne nuo algos iki algos, bet bandai taupyti.

8. Nori tobulėti. Jei anksčiau tirpdei laiką veikdama nežinia ką, dabar norisi jį išnaudoti prasmingai. Pradedi galvoti, ką naujo galėtum išmokti, kaip gilinti jau turimas žinias. Pradedi skaityti daugiau knygų, domiesi ne tik pramoginiais filmais, bet ir dokumentika.

9. Geriau valdai stresą, labiau pasitiki savimi, gebi atsipalaiduoti situacijose, kurios anksčiau keldavo įvairias baimes. Mėgaujiesi gyvenimu, o prastus pasirinkimus ir klaidas vertini ne kaip susimovimą, bet kaip pamokas.

10. Stengiesi dažniau būti mandagi, su kitais elgtis pagarbiai. Nesišaipai ir nesidžiaugi kitų nesėkmėmis, taip pat jų nežemini, neskleidi gandų, nekurstai apkalbų, neišpliurpi paslapčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis