Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Tikrasis kiekvieno Zodiako ženklo veidas

Kiekvienas žmogus turi keletą kaukių, juk, pripažinkime, mes visi derinamės ir prisitaikome prie aplinkybių. O moterys... Jos savaime yra mįslė, kurią perprasti ne taip jau paprasta. Siūlome paskaityti, kokios tikrosios savybės slepiasi po dažniausiai naudojamomis Zodiako ženklų kaukėmis.

Avino ženklo moteris kuria stiprios, aktyvios ir agresyvios moters įvaizdį, o iš tiesų viduje ji slepia visų pamirštą vaiką. Jos paniškai bijo būti paliktos ir pamestos, todėl stengiasi visaip maskuoti savo išgyvenimus ir emocijas.


Jaučio moteris kuria ramios, vidinę pusiausvyrą turinčios moters įvaizdį, nors iš tiesų maniakiškai bijo chaoso ir globalių kataklizmų savo gyvenime. Dar blogiau, jei chaoso pranašas – artimas žmogus. Negalvokite, kad Jaučio moterys demonstruos savo išgyvenimus. Ramybės, įžvalgumo kaukė tol bus veide, kol Jautis neras išeities iš susiklosčiusios situacijos.


Dvynės kuria linksmų, nerūpestingų moterų įvaizdį, kurioms viskas puikiai sekasi. Iš tiesų Dvynės slepia nervingumą viskam, ypač tiems, ką bijo prarasti. Jos nepakenčia rutinos ir liūdesio.


Vėžio ženklo moterys atrodo švelnios, užjaučiančios, kupino meilės ir rūpestingumo, dėmesingai išklausančios, duodančios patarimų, bet už kaukės slepiasi šaltai apskaičiuojanti natūra.


Liūto ženklo moterys, kaip ir priimtina karališkam Zodiako ženklui, visada eina iškėlusi galvą, išdidžiu žvilgsniu, o iš tiesų už kaukės slepiasi švelni, rūpestinga širdis. Apsupkite Liūto moterį švelnumu ir meile, apiberkite komplimentais ir būsite laimingi.


Mergelės visada susitvardžiusios, jų sprendimai nepajudinami. Tačiau nepamirškite, kad Mergelės turi ir kitą veidą. Mergelė – be galo diplomatiškas seklys. Jos nemėgsta daug kalbėti apie asmeninį gyvenimą, tačiau apie kitus stengiasi sužinoti kuo daugiau, o jų įtarumas kartais primena paranoją.


Svarstyklės ramios, taikios, keliančios pasitikėjimą, bet, deja, tai nėra tikras jų veidas. Už kaukės Svarstyklės slepia tolimą nuo idealo prigimtį. Tiesiog šio Zodiako ženklo atstovai vengia atsakomybės, dažnai nesusitvardo ir taip prisidirba problemų, kurių pačios nemėgsta spręsti.


Skorpiono ženklo moterys atrodo griežtos, išdidžios ir stiprios, o iš tiesų pasirengusios viską atiduoti dėl mylimo žmogaus, labai ištikimos. Jei jūsų išrinktoji – Skorpionas, jus galima sveikinti, nes ji – likimo dovana, taigi jūs – laimingiausias žmogus.


Šaulio ženklo moterys – nepriklausomos, laisvos katės, kurios vaikšto kur nori. Jos stengiasi sukurti savarankiško žmogaus įvaizdį, kuris puikiai išmano visus gyvenimiškus klausimus, bet tai – kaukė. Šaulės svajoja būti ne tokios kaip visi. Tačiau joms būtinas aplinkinių palaikymas, padrąsinimas ir pastūmėjimas siekti savo tikslų.


Ožiaragio ženklo moterys – dažniausiai pasitikinčios savimi, ramios, bet tai – kaukė. Iš tiesų šios moterys dažnai save nuvertina (nepelnytai) ir neišdrįsta padaryti to, ko iš tiesų gyvenime norėtų. Jos kupinos entuziazmo, tačiau stabdo pačios save.


Vandenio ženklo moteris ekscentriška, neeilinė, gyva. Už Vandenės šypsenos slepiasi psichoanalitikė, gebanti perkąsti kiečiausią riešutėlį. Jei Vandenė pajus bent menkiausią nesąžiningumą, žinokite – ji mėgsta daužyti lėkštes ne tik į grindis...


Žuvų ženklo moteris – miela, jauki, žavi būtybė, kuriai reikia tvirto vyriško peties. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo trapi koketė, bet tai tiesiog strategija. Žuvys geba pagauti savo kabliuku didžiausią laimikį ir tik dėl to, kad visuomet puikiai žino, kur žvejoti. Šios moterys moka strategiškai planuoti, jeigu tikrai kažko nori.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?