Istorija, kuri slėpėsi už nepilnametės ir žiauriausio XX amžiaus serijinio žudiko pažinties

„Mama, tėti, aš išteku!“ - įprastai išgirdę tokius žodžius, tėvai džiūgauja dėl savo dukters laimės. Tačiau tik ne tuomet, kai dukra ketina tapti iki gyvos galvos nuteisto serijinio žudiko žmona. Puslapis Woman.ru bando nagrinėti neeilinę istoriją: kuo gi jaunutę merginą, pravarde Star, sužavėjo pagyvenęs maniakas Charlesas Mansonas?

Charlesas Mansonas vadovavo apokaliptiniam kultui, kuris žudė žmones Los Andželo pasiturinčiųjų, daugiausia – baltųjų, rajonuose, kad kaltė kristų ant afroamerikiečių ir kad būtų išprovokuotas rasinis karas. Apie šį serijinį žudiką sukurti net keli filmai, o Emmos Cline knyga „The Girls“, pašvęsta Kalifornijos sekso sektai, muša visus rekordus.

Mansonų klanas
Mansonų klanas
Vida Press

„Ne, ji ne moteris, ji žvaigždė, šviečianti Paukščių Take“ - viename interviu apie savo mylimąją Afton Elaine Burton pasakojo Charlesas ir nuo to karto visi šią merginą ėmė vadinti Star (žvaigžde). Vieno garsiausių serijinio žudiko psichopato ir Star istorija prasidėjo dar tuomet, kai mergina mokėsi mokykloje. Mokytoja davė savo auklėtiniams užduotį - parašyti laišką garsiai asmenybei. Star pasirinko vieną politiką, o jos draugė nusprendė siųsti laišką žudikui, kuriam paskutinę minutę mirties bausmė buvo pakeista įkalinimu iki gyvos galvos. Sužinojusi, kam klasiokė ketina rašyti, Star liko sužavėta. Tuo metu 17-metė Star taip pat parašė laišką Charlesui Mansonui ir... sulaukė iš jo atsakymo.

„Star“ – Afton Elaine Burton
„Star“ – Afton Elaine Burton
Vida Press

„Mokykloje paaugliai dažnai nori išsiskirti, būti ne tokie, kaip visi. Jie išbando neformalius įvaizdžius, netipinį elgesį. Tikėtina, kad Star taip pat pasirinko nestandartinį, nusikaltėlio draugės įvaizdį. Nežinau, kokie buvo jos santykiai šeimoje, tačiau paaugliai dažnai savo elgesiu stengiasi pasipriešinti tėvams. Vieni pradeda gerti ar rūkyti, o Star galėjo išsigalvoti žudiko įsimylėjimą. Būtent išsigalvoti, nes tikra meilė be tarpusavio kontakto negali būti“ - portalui Woman.ru pasakojo psichoterapeutas ir psichiatras Sergėjus Kuznecovas.

Galbūt ir tau kilo klausimas, kur tuo metu buvo tėvų akys? Atsakymas - jie net nežinojo apie tai, kas vyksta, nes laiškai iš kalėjimo keliaudavo tai pačiai klasiokei, kuri pirmoji nusprendė parašyti nusikaltėliui. „Jei tik aš būčiau žinojęs, kas vyksta, taip atrašyčiau, kad maža jam nepasirodytų“ - viename interviu pyktį liejo Star tėvas.

Charlesas Mansonas
Charlesas Mansonas
Vida Press

Tačiau paslaptis išaiškėjo. Galime tik įsivaizduoti, koks skandalas kilo Star šeimoje. Galiausiai mergina susikrovė daiktus ir išvyko į Kaliforniją, kad galėtų būti arčiau savo mylimojo. Tėvai buvo bejėgiai, todėl tiesiog davė dukrai mobilųjį telefoną ir paprašė dažniau skambinti. Nuo to laiko Star gyvenimo tikslu tapo reguliarūs pasimatymai su „pačiu geriausiu vyru pasaulyje“. Susitikimai vykdavo šeštadieniais ir sekmadieniais, kurių metu šalia visuomet būdavo apsauga, nes žudikui nebuvo leista likti su mergina vienumoje.

Charlesas Mansonas
Charlesas Mansonas
Vida Press

2014 metais visa žiniasklaida mirgėjo pranešimais apie šios poros vestuves. Įdomiai tą kartą sureagavo Star tėvai - Melisa ir Philas nesistengė smerkti ir teisti žudiko, niekuo jo nekaltino, tik visais įmanomais būdais bandė pateikti kuo gražesnį savo dukters paveikslą. Kalbama, kad šeimynėlė turėjo ką slėpti... Tėvai viešai didžiavosi savo dukters savarankiškumu, juk ji pati išvyko į Kaliforniją ir jiems nereikėjo jos finansiškai paremti. Kiekviename interviu tėvas bandė pabrėžti, kokia jo duktė protinga, graži ir siekianti tikslo. Visai šiai istorijai iškilus į viešumą, prabilo tiek Star draugai, tiek kaimynai ar kiti bent kažkokių reikalų su šia šeima turėję žmonės. Jie pasakojo, kad dar iki pažinties su nusikaltėliu, mergina turėjo problemų su narkotikais, o pamaldūs tėvai savaip sprendė šias problemas - uždarydavo vieną kambaryje, kur ji turėjo „ieškoti atsakymų į klausimus“.

„Star“ – Afton Elaine Burton
„Star“ – Afton Elaine Burton
Vida Press

„Taip, situacija sudėtinga, bet mūsų dukra protinga, ji žino, ką daro“ - tėvui antrino Star mama ir pasakojo, kad iš tiesų tarp Star ir jos mylimojo yra šis tas bendro. Į klausimą, ar ji tiki, kad žudikas psichopatas gali nuoširdžiai mylėti, Melisa atsakė teigiamai ir patikino, kad jos pačios dukra Charlesui Mansonui puikiai tinka.

Star vaikštinėja su žudiko geriausiu draugu Hammondu
Star vaikštinėja su žudiko geriausiu draugu Hammondu
Vida Press

„Mes susituoksime. Tiesą sakant, dvasine prasme mes jau susituokę, - viename interviu pranešė Star ir keistai paaiškino, kodėl nori ištekėti už Charleso. - Jis galėtų būti Standup`o žvaigžde. Vieną kartą Charlesas man pasakė: „Jeigu užlipčiau ant scenos, žiūrovai mirtų iš juoko“. Šie žodžiai privertė visus suabejoti psichine Star sveikata, o ir pats Mansonas, kuris jau buvo du kartus vedęs, pašaipiai pareiškė, kad visa tai nesąmonė ir tik žaidimas prieš publiką. Charleso gyvenimą nagrinėję psichiatrai tikina, kad jis kaip magnetas traukė savimi nepasitikinčias, nelaimingas merginas. Gal Star buvo viena iš tų merginų, kurioms serijinis žudikas atrodė tarsi siena, už kurios galima pasislėpti?

Charlesas Mansonas
Charlesas Mansonas
Vida Press

Santuokos sudarymo laikas išseko, o serijinis žudikas taip ir nevedė savo mylimosios. Žlugo ir garsiai aptarinėtos svajonės susilaukti vaiko. Galiausiai Mansoną pasiekė gandai, kad mergina su vienu pažįstamu ketino užsidirbti po jo mirties, viešoje vietoje pastatę stiklinį karstą su mirusio serijinio žudiko kūnu. Ar tai tiesa - niekas nežino, mat mergina iki šiol tikina, kad Charlesas - vienintelis jos gyvenimo tikslas ir jam mirus, ji iškeliaus anapilin kartu.

Charlesas Mansonas
Charlesas Mansonas
Vida Press

Psichiatras Sergėjus Kuznecovas mano, kad Star pavyzdys yra vienas iš klasikinių „blogo berniuko ir geros mergaitės“ modelių. Anot jo, Star iš tiesų jaučia įsimylėjimą, tačiau ji myli ne patį Charlesą, o jo įvaizdį. Pasąmonėje ją valdo mintis, kad visų pasmerktas žmogus šalia jos gali kardinaliai pasikeisti ir tapti pačiu geriausiu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis