Bare nepažįstamas vyras į kokteilį įpylė jai „prievartautojų miltelių“, tačiau...

Tikriausiai jau esi girdėjusi apie paslaptingas Klofeino tabletes ar miltelius, dar vadinamus prievartautojų ir prostitučių spąstais. Šis vaistas, kadaise pardavinėtas tik su receptu, dabar apskritai yra uždraustas, tačiau įsigyti jo ar panašių atmainų juodojoje rinkoje nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Tikroji šio vaisto paskirtis - itin greitai sumažinti pakilusį spaudimą, tačiau jeigu dozė padidinama arba žmogaus spaudimas nėra pakilęs, preparatas veikia kaip migdomieji.

Panaršius internetiniuose forumuose galima rasti daugybę istorijų, kuomet pasilinkminimas bare ar naktiniame klube baigėsi toli gražu ne taip, kaip buvo planuota. Viena mergina rašo: „Su drauge atėjome į klubą, išgėrėme tik po kokteilį, taigi tikrai nebuvau apsvaigusi. Pakviestos prisijungėme prie vaikinų kompanijos, kurie pavaišino mus šampanu. Dar nebaigusi gerti pasijutau labai apsvaigusi ir mieguista, praktiškai negalėjau kontroliuoti savo kūno. Laimei, draugė nebuvo spėjusi net gurkštelėti, todėl tiesiog išvedė mane iš klubo“. Labai panašu, kad šios merginos gėrimas buvo su „priedais“ - klofelinas ir panašūs preparatai greitai ištirpsta ir nepalieka jokių pėdsakų, todėl nesukelia jokių įtarimų tol, kad nepasireiškia poveikis. Su panašiomis istorijomis ne kartą susidūrę ir į Lietuvą atvykę užsieniečiai, ieškantys merginų už pinigus. Išgėrę vieną tokį kokteiliuką ryte jie pabunda ir be merginų, ir be pinigų, net neprisimindami kaip baigėsi jų vakaras.

Panašaus pobūdžio preparatų yra daugybė, todėl gurkšnojant bare ar vakarėlyje su nauja kompanija visuomet reikia stebėti, kas ir ką pila į tavo taurę, o dar geriau - jei tik yra galimybė, įsipilti pačiai. Esame girdėjusios istoriją, kaip viename Vilniaus klube sukčiai mokėdavo barmenui, kad ruošdamas užsakytą kokteilį potencialioms aukoms jis įbertų šiek tiek miltelių. Nežinome, kiek šioje istorijoje tiesos, bet šiais laikais mes jau niekuo nesistebime.

Tačiau keturi Pietų Karolinos universiteto studentai sugalvojo projektą, pavadinimu „Undercover Colors“ - jie sukūrė nagų laką, kuris reaguoja į gėrime esančias priemaišas. Taigi prieš gerdama kokteilį įmerki vieną išmaniuoju laku nudažytą nagą ir jau po kelių sekundžių matai rezultatą - jei lakas pakeitė savo spalvą, vadinasi gėrimo gerti negalima ir pats metas kviesti policiją. Mūsų žiniomis šis projektas iki galo nėra išvystytas, tačiau jo įgyvendinimui žmonės paaukojo jau daugiau nei 5 milijonus dolerių.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis