Kada bus tavo laimingiausi metai, o kuriais lauks iššūkiai

Jei atrodo, kad gyvenimas vis ignoruoja tavo meilės ar šeimos poreikį, nenusimink - galbūt tai užprogramuota kiek vėlesniam metui. Žvilgtelėk, kokie iššūkiai tavęs dar laukia ir pasitikrink, gal verta ryžtis tam, apie ką svarstai jau ne pirmą kartą.

Kai tau 20

Didelė tikimybė, kad būtent būdama 20-ies mergina užmegs laimingus ateities santykius. Vis dėlto susiradus tinkamą antrąją pusę skubėti tuoktis nereikėtų. Teksaso universiteto mokslininkai nustatė, kad žmonės, neskubėję pradėti suaugusiųjų gyvenimo, yra labiau išsilavinę, turi geriau apmokamus darbus ir mėgaujasi sėkmingesnėmis santuokomis.

Kai tau 25

Pasirodo, 25 metų moterys mažiausiai pasitiki savo seksualumu. Tai lemia nerimas dėl netobulo savo kūno, savęs lyginimas su kitomis dailiosios lyties atstovėmis (taip pat ir su mylimojo buvusiąja), jų pasiektais rezultatais lovoje.

Shutterstock nuotr.

Kai tau 27-28

Per savo gyvenimą moterys vidutiniškai įsimyli keturis kartus. Deja, tik trečdaliui moterų pasiseka užmegzti rimtus santykius su pirmąja meile. Dauguma tą tikrąjį savo gyvenimo vyrą sutinka 27 metų. Jei tavo santykiai trunka jau ilgą laiką, didelė tikimybė, kad sulaukusi 28 m. pradėsi žvalgytis į kairę ir susigundysi kito vyro glėbiu.

Kai tau 29-30

Tai idealus amžius moteriai kartu su partneriu įsigyti nekilnojamo turto. Artėjant trisdešimtmečiui ji žvalgosi erdvesnio būsto, nes galvoja apie būsimus vaikus. Po 30-ies didelė dalis moterų išgirsta motinystės instinktą ir rimtai svarsto apie šeimą. Tačiau pasak mokslininkų, geriausia laikas gimdyti ateis po kelių metų.

Kai tau 32

Kiek netikėta, bet būdamos 32 moterys pagaliau atranda joms labiausiai tinkančią šukuoseną.

Fotolia nuotr.

Kai tau 34

Štai ir geriausias laikas gimdyti. Sociologai, išnagrinėję trijų tūkstančių moterų gimdymo patirtis, išsiaiškino, kad iki šio laiko gimdymą atidėjusios moterys rečiausiai susiduria su komplikacijomis. Taip pat jos yra emociškai labiau subrendusios ir saugios finansiškai, yra labiau atsipalaidavusios.

Kai tau 35

Kai tenka laviruoti tarp darbo ir motinystės, moterys patiria didžiausią stresą. Jeigu moteriai iki šiol nepavyko natūraliai pastoti, būtent tokiame amžiuje ji dažniausiai išbando dirbtinį apvaisinimą.

Fotolia nuotr.

Kai tau 38

Sulaukusi 38 metų moteris dažniausiai ryžtasi padaryti karjeroje pertrauką ir daugiau pakeliauti. Mokslininkai nustatė, kad iki tokio amžiaus dailiosios lyties atstovės jau būna užsitikrinusios finansinį stabilumą ir pakankamą pripažinimą, kad galėtų atsikvėpti nepatirdamos nuostolių.

Kai tau 39

Šio amžiaus moterys uždirba didžiausią atlyginimą, tačiau Europos Sąjungos statistikos duomenimis, per visą gyvenimo laikotarpį ji uždirba vidutiniškai 20 procentų mažiau nei vyrai.

Kai tau 40

Šiuo metu moters gyvenimas prasideda iš naujo. Būtent tokio amžiaus dauguma dailiosios lyties atstovių ryžtasi skyryboms, o vyrai pirmąją santuoką nutraukia vidutiniškai 43 metų.

Shutterstock nuotr.

Kai tau 47-48

47 metai yra vėlyviausias amžius, kai moteris dar pasitiki savimi vilkėdama bikinį. Būdama 48 m. ji mieliau renkasi vientisą maudymosi kostiumėlį. Būtent šiame amžiuje moterys pradeda tikėti, kad jų grožis pamažu vysta.

Kai tau 49

Tai laikas, kai dauguma moterų vėl būna priverstos prisiliesti prie vaikystės – būtent tada dauguma pirmą kartą tampa močiutėmis.

Vida Press nuotr.

Kai tau 50-55

Po 50-ies aplanko pirmieji senatvės požymiai. Maždaug šiuo laikotarpiu dauguma moterų atsisveikina su menstruacijomis. Po poros metų (būdamos 52) moterys jau kitaip žiūri į plastinę chirurgiją, didelė dalis visgi ryžtasi operacijoms arba kitokiam išvaizdos dailinimui, pavyzdžiui, lazeriu. Po 55-ojo gimtadienio moterims tenka didžiausia atsakomybės už jaunesnių ir vyresnių giminaičių priežiūrą dalis, taigi savi poreikiai pamažu nustumiami šalin.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis