Gyvenimo pamokos, kurias dažniausiai išmokstame pernelyg vėlai

Skubėdami per gyvenimą dažnai pamirštame svarbiausią dalyką: gyvenimas – tai kelionė, o ne galutinis tos kelionės tikslas.

1. Baimė pažvelgti realybei į akis


Dažnai gyvenime tiesiog užsimerkiame ir stengiamės nematyti akivaizdžių, tačiau mus skaudinančių ir nuviliančių dalykų. Tenkinamės santykiais, kuriuose seniai nebematome jokios prasmės, kiekvieną dieną einame į darbus, kurie neteikia jokio džiaugsmo. Bijome pažvelgti realybei į akis, nes tuomet viskas gali sugriūti. Tik ar tikrai? Galbūt užsimerkusi net nematai, kad griūti nebėra kam. Priešingai – jau seniai laikas atsistoti ir žengti žingsnį į priekį. Nustoti tenkintis tuo, kas tau duodama ir pasiimti tai, ko tu iš tikrųjų nori. O kokią realybę tu renkiesi – tikrąją, ar tą, kurią pati nori matyti?


2. Viskas gyvenime yra laikina


Ir geri, ir blogi dalykai – gyvenime viskas praeina. Su kai kuriais gyvenimo įvykiais turi tiesiog susitaikyti, kitus reikia išmokti paleisti. Po 10 metų atsisukusi atgalios iš daugelio dalykų tik pasijuoksi: tame, kas dabar atrodo kaip pasaulio pabaiga, greičiausiai nėra jokios tragedijos. O kai kurie tuomet tokie skausmingi įvykiai taps tavo atspirties tašku ir naujomis galimybėmis. Išmok paleisti. Išmok žiūrėti į priekį.


3. Kaip svarbu būti čia ir dabar


Imti ir paskambinti, nebijoti pasakyti, išdrįsti parodyti... Mes pernelyg dažnai viską atidėliojame. Nuolatos esame apsupti žmonių, bet iš tiesų tokie vieniši. Nuolatos tokie užsiėmę, bet ar tikrai tuo, kas mums patiems teikia laimę. Užtenka pažvelgti į praėjusius metus: kokie tavieji laimingi prisiminimai? Gal tų prisiminimų net nėra, nes viską, kas tau teikia laimę, atidėjai rytdienai. O tas rytojus taip niekada ir neateina. Gyventi reikia dabar, šią minutę. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis