Suglausk delnus ir pažiūrėk, kuris variantas tau tinka: tai daug atskleidžia apie tavo asmenybę

(1)

Pabandyk!

Praėjusio amžiaus antroje pusėje Nobelio premijos laureatas Rogeris Wolcottas Sperry įrodė, kad kairysis ir dešinysis smegenų pusrutuliai atlieka skirtingas funkcijas, o dominuojantis pusrutulis daro įtaką žmogaus elgesiui ir charakteriui. Atsispirdami nuo šio fakto, kūno kalbos ekspertai sukūrė daugybę testų, leidžiančių geriau pažinti žmogų vien iš jo elgesio.


Vieną iš tokių testų norime parodyti ir tau: suglausk delnus ir pažiūrėk, kuris iš trijų paveiksliukų tau labiausiai tinka.


Kairės rankos nykštys viršujeJei suglaudus delnus tavo kairės rankos nykštys atsiduria viršuje, vadinasi tu esi praktiška ir racionali asmenybė, sprendimus priimanti pasvėrus visus ir prieš. Nesi impulsyvi, moki susitvardyti net ir sudėtingiausiose, iš vėžių išmušančiose situacijose. Turi stiprias lyderystės savybes.


Įprastai šio tipažo žmonės linkę kurti labai tvirtus ryšius: jie atsakingi, supratingi, turintys aiškią vertybių skalę – nenuostabu, kad esant reikalui aplinkiniai pagalbos pirmiausia kreipiasi būtent į tave.


Dešinės rankos nykštys viršujeJei suglaudus delnus tavo dešinės rankos nykštys atsiduria viršuje, vadinasi turi labai aukštą emocinį intelektą. Tu empatiška, komunikabili asmenybė, galinti atrasti kalbą net su sunkiausiai sukalbamais žmonėmis.


Įprastai šio tipažo žmonės išsiskiria nestandartiniu savo mąstymu ir kūrybiškumu. Taisyklės – tiesiog ne jiems. Šios asmenybės mėgsta laisvę ir improvizacijas, veikia vedami emocijų ir spontaniškumo.


Abu pirštai suglaustiJei suglaudus delnus abiejų tavo rankų nykščiai susiglaudžia, vadinasi esi tvirto būdo, į perfekcionizmą linkusi asmenybė. Tu reikli ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Linkusi kelti aukštus tikslus ir užsispyrusiai siekti savo nepaisant kainos.


Įprastai šio tipažo žmonės yra emocingi, tačiau mokantys save sutvardyti ir neparodyti to aplinkiniams. Jie linkę ilgai analizuoti kiekvieną pasakytą žodį ar padarytą veiksmą, stengiasi apgalvoti dešimt žingsnių į priekį ir visada turi atsarginį planą. Glaudų emocinį ryšį su aplinkiniais kuria sunkiai, tačiau aplinkinių yra gerbiami ir vertinami.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis