Zodiako ženklai, kuriems labiausiai sekasi gyvenime

(1)

Pažiūrėk, gal ir tu esi tarp tų sėkmingųjų

MERGELĖ


Mergelės sugeba tai, ko nesugeba nė vienas kitas Zodiako ženklas: tu turi neįtikėtinai stiprią intuiciją, vedančią tave sėkmės keliu. Tiesiog jauti, kada reikia rizikuoti, o kada geriau pasitraukti iš žaidimo. Jei gyvenime surastum stiprią, išvien su tavimi dirbančią komandą, pasiektum neįtikėtinas aukštumas.


DVYNIAI


Sėkmės duris tau atveria visai ne likimas, o tavo asmeninės savybės – gebėjimas reaguoti į kintančias aplinkybes, prisiderinti ir atrasti ryšį net su sunkiausiai sukalbamais žmonėmis. Tu kaip niekas kitas sugebi išvinguriuoti nepalankiose situacijose ir spręsti iškilusias problemas. O tavo energija... Tokiam veržliam ir nepalaužiamam žmogui gyvenime tiesiog negali nesisekti.


AVINAS


Tave valdo Marso planeta – karo simbolis, dovanojantis tau ryžtingumą ir užsispyrimą brautis per gyvenimą. Ant auksinės lėkštutės likimas tau nieko nepadėjo, bet taip lengvai tavęs nesustabdysi: Avinai žino ko nori, ir eina link savo tikslo nepaisant jiems siunčiamų kliūčių. Tu protinga, tu motyvuota – tai yra du esminiai dalykai, vedantys tave link sėkmės.


ŽUVYS


Žuvys – vienas iš intelektualiausių Zodiako ženklų. Apdovanotos neeiliniais gabumais, daugelyje sričių jos stovi bent keliais laipteliais aukščiau kitų. Tereikia patikėti savo jėgomis ir įdėti šiek tiek pastangų, tuomet ir pats Fortūnos ratas pradės suktis tau palankia linkme. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis