Pažiūrėk, kuris pusrutulis tave valdo: charakteris, meilės reikalai ir karjera

Mūsų smegenys yra padalytos į du pusrutulius. Vienam žmogui viršesnis dešinysis, kitam – kairysis, todėl kiekvienas mūsų skirtingai apdorojame informaciją. Kairysis pusrutulis – tai logika ir kalba, dešinysis – emocijos ir vaizduotė.

Mąstymo pakraipa (kairė ar dešinė) turi įtakos karjerai, gebėjimui susidoroti su krizėmis. Kišasi ji netgi į intymų gyvenimą – jos veikiami renkamės antrąją pusę! Mes negalime pakeisti savo mąstymo būdo, tačiau jį perkandę galime koreguoti sprendimus.


Na, kuris pusrutulis tave valdo?


1. Žavus vaikinas, su kuriuo ką tik susipažinai, prašo tavo telefono numerio. Tu:

a) pirmiausia išklausinėji jį apie pomėgius, gyvenimo tikslus ir darbo planus;

b) įdėmiai pažiūri jam į akis. Jei jis – tavo tipo, tuoj pat pajusi užplūstant šilumos bangą.


2. Staiga kompiuterio ekranas aptemsta:

a) ramiai perkrauni kompiuterį ir dirbi toliau;

b) šaukiesi kompiuterių berniuką ir mintyse meldiesi, kad jis išgelbėtų tavo darbą.


3. Vargšas vaikinas liko vienas darbe, teks jam padėti numalšinti stresą. Tu:

a) vienomis kelnaitėmis, tik apsisiautusi lietpalčiu, vairuoji pas jį – greitai paguosi (taip!) ant darbo stalo;

b) pasitiksi jį namie pasipuošusi šilkiniu chalatėliu, ir judu karališkai mylėsitės visą naktį.


4. Reikia naujų, madingų basučių:

a) naršai interneto parduotuves – nėra laiko lakstyti po prekybos centrus;

b) prisikalbini porą draugių į kompaniją ir kažkurioj parduotuvėje galop išsirenki įmantrius ilgaaulius...


5. Draugė verkia, palikta vaikino. Tu:

a) pasakai, kad surasi jai geresnį vaikiną, vos tik ji nusišluostys ašaras;

b) klausaisi jos tiek, kiek ji nori, – tau patinka guosti krizių ištiktus draugus.


Koks pusrutulis dominuoja? Jei pažymėjai daugiau a – kairysis, jei b – dešinysis. O dabar žiūrėk, ką tai reiškia.


Logiškieji kairiukai


Trumpa charakteristika. Šalti, blaiviai mąstantys ir greitos orientacijos. Apdovanoti oratoriniais gebėjimais, tad sklandžiai reiškia mintis ir yra nuovokūs. Nuolat konkuruoja – ir pobūvių salėje, ir darbe, ir net miegamajame. Dauguma slepia savo emocijas. Visiškai pakanka kelių bičiulų, neieško pažinčių. Nė motais, ką apie juos mano nepažįstami, – svarbu, kad draugai žino, kad jie yra verti pasitikėjimo. Kita vertus, tik atrodo nesukalbami, iš tiesų – visiški minkštaširdžiai.


Karjera. Veržiasi į griežtos struktūros įstaigas, kur vertinamas gebėjimas greitai priimti sprendimus, bet ne maloniai bendrauti. Sėkmės kryptys: tiriamasis medicinos darbas, kompiuterių programavimas bei inžinerija. Bet palanki ir kūrybinė karjera: muzikos, madų, žurnalistikos srityse.


Libido. Puls tiesiai į lovą, negaišę laiko romantiškoms grožybėms (gėlėms, meilės dainoms ir t.t.). Jie visur konkuruoja, todėl trokšta, kad kiekvienas suartėjimas būtų geresnis už buvusį. Kiekvienas, pradėjęs su kairiuku pokalbį, turi būti pasirengęs klausimų lavinai: jam reikia iki smulkmenų išsiaiškinti pašnekovo charakterį. Kairiukai nelengvai įsimyli, tačiau taip pat sunkiai liaujasi ir mylėję.


Mąstytojai dešiniukai


Trumpa charakteristika. Iš prigimties taikdariai ir jautruoliai. Spontaniški, nenuspėjami ir nežabotai aistringi. Dažnai nepaiso proto balso, yra linkę skrajoti padebesiais ir visada kliautis intuicija. Užuojauta kitiems atima iš jų laiką, kuriuo galėtų rūpintis savo emocine gerove. Jie turi daugiau dėmesio skirti sau, užuot vaidinę pasaulio gelbėtojus ir globėjus.


Karjera. Iškyla ten, kur vertinamas komandinis darbas ir harmonija. Sekasi mokytojauti ar vadovauti verslo kompanijai. Sunku būti tik sudėtingo mechanizmo varžteliais – per daug griežta struktūra varžo. Taip pat pranoksta kitus ten, kur vertinama vaizduotė: jiems tiktų būti reklamos specialistais ar nepriklausomais žurnalistais. Dėl stiprios nuojautos sugebėtų dirbti ir rizikingą darbą – ugniagesio ar mediko.


Libido. Aistringi pokalbiai lovoje, jausmingas masažas ir šilkas – jų sekso atributai. Seksas jiems – jausmų išraiška, o ne grynai fizinis veiksmas. Tai – dramatiškos ir romantiškos asmenybės: seka paskui savo aistras ir daugybę kartų įsimyli tuos, su kuriais jaučiasi galintys tapti neišskiriamais draugais. Patyrę kazanovos žino: tuzinas rožių nuties kelią į dešiniukės širdį bei buduarą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis