Išprotėjusios nuotakos: 5 keisčiausi įgeidžiai, kuriuos teko išgirsti

Kartais būti liudininke ar pamerge vestuvėse anaiptol neteikia jokio džiaugsmo! Ypač, kai reikalų tenka turėti su nuotaka siaubūne! Štai kokių istorijų mums pavyko surasti merginų forumuose.  

Vestuvės vyko po atviru dangumi, bet su oru labai nepasisekė – pūtė stiprus vėjas, lijo lietus... O svečiams buvo uždrausta išsitraukti skėčius, esą sugadins nuotraukas. Po ceremonijos visos merginos akimirksniu išsiskirstė – tupėjo tualetuose ir tvarkėsi išsileidusias šukuosenas ir makiažus“.


Nuotaka paprašė pasitamsinti plaukus, nes pamergių fone norėjo būti vienintelė šviesiaplaukė“.


„Kartu su vaikinu buvome vestuvių liudininkais. Įsivaizduokit, nuotaka paprašė (kone paliepė) mums tarpusavyje nesikalbėti, nešokti ir apskritai nesilinksminti, kad neužgožtume jos ir vyro!“


„Tuokėsi mano geriausia draugė ir aš net neįsivaizdavau, kad ji gali būti tokia bjauri! Suknelė, kurią išsirinkau – neįtiko. Bateliai, delninė ir apskritai viskas taip pat įspūdžio nepaliko. Žodžiu, galiausiai ji pati išrinko man visą vestuvių įvaizdį, teliko pačiai susimokėti. Tik mokėti kelių šimtų eurų už suknelę, kurią apsivilksiu vieną kartą gyvenime, tikrai neketinau. Atėjau apsivilkusi taip, kaip planavau nuo pat pradžių. Galima sakyti, tai buvo mūsų draugystės pabaiga“.


„Mano draugė - tikra perfekcionistė, tad vestuvės buvo planuojamos iki smulkiausių detalių. Buvau viena iš 3 pamergių – vienintelė trumpesniais nei iki juosmens plaukais. Spėkit, ko nuotaka manęs paprašė? Prisiauginti plaukus! Ko nepadarysi dėl idealių nuotraukų... Tiesiog prisisegiau dirbtinių plaukų sruogas“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis