Ant kokio piršto mūvi žiedą, tokį gyvenimą ir turi

(8)

Kadaise žiedai buvo laikomi magų, kunigų ir žiniuonių atributu. Puošti brangiaisiais akmenimis ir specialiais ženklais, žiedai tarnavo kaip mistinės energijos laidininkai. Buvo tikima, kad žiedas sustiprina išskirtines jo šeimininko galias - mūvimas ant vienų pirštų padeda gydyti, užmautas ant kitų pirštų gali veikti priešingai. 

Šiais laikais žiedų mūvėjimui daug mistinės reikšmės nesuteikiama. Net ir sužadėtuvių ar vestuvinis žiedas vis dažniau nešiojamas ne tik ant bevardžio piršto – viskas priklauso tik nuo tavo pasirinkimo.


Tačiau šiandien siūlome įsileisti truputėlį mistikos į savo gyvenimą ir paskaityti jau primirštas žiedų mūvėjimo reikšmes, atkeliavusias iš senų laikų.


Dešinė ranka aktyvuoja, kairė – slopina


Tikriausiai jau esi girdėjusi, kad dešinė ranka „ima“, o kairė „atiduoda“. Pagal kiek kitokį skirstymą dešinioji ranka dar vadinama aktyviąja, o kairioji – pasyviąja. Tad renkantis, ant kurio piršto mūvėti žiedą, tuo pačiu atkreipk dėmesį ir į ranką – jei mūvimas ant dešinės rankos žiedas gali suaktyvinti ir pritraukti, tai mūvimas ant kairės rankos veiks priešingai – slopins ir atstums.


Ant kokio piršto mūvėti žiedus


Nykštys – mąstytojų pirštas. Ant dešinės rankos mūvimi žiedai skatina loginį mąstymą, pragmatiškumą ir racionalų protą. Jei žiedą mūvėsi ant kairės rankos nykščio, atversi kelius intuityviam pajautimui.


Rodomasis pirštas susijęs su vidine tavo energija ir valia. Ne veltui būtent šį pirštą įprastai naudojame ką nors paliepdami, taip nevalingai sustiprindami žodinio paliepimo galią. Norint prislopinti pernelyg valdingą būdą, ant rodomojo piršto patariama mūvėti sidabrinius žiedus. Jei nori sustiprinti savo ryžtą, rinkis auksą.


Vidurinis pirštas – pats mistiškiausias iš visų. Nuo senų laikų jis siejamas su karminiu atpildu, likimu ir gyvenimo pokyčiais. Ant šio piršto nešiojami žiedai gali pritraukti išbandymus arba priešingai – apdovanoti. Jei tiki, kad sunkiausi gyvenimo keliai jau praeiti ir visi išbandymai įveikti, žiedas ant vidurinio piršto gali atnešti tau saldų atpildą. Priešingu atveju geriau šį pirštą palik ramybėje – jis gali pritraukti netikėtų perversmų. Venk aktyvią energiją traukiančio aukso ir rinkis ramiuoju metalu laikomą sidabrą.


Bevardis pirštas atsakingas už širdies reikalus – santykius poroje, sėkmę kitų žmonių tarpe. Šiuo atveju geriau būtų rinktis ne slopinantį sidabrą, o aktyviai veikiantį auksą. Ant dešinės rankos bevardžio piršto mūvimas žiedas padės pasiekti harmoniją santykių srityje ir paskatins tavo savirealizaciją. Ant kairės rankos nešiojamas žiedas blokuos buvusių santykių energiją, todėl būtent ant kairės rankos bevardžio žiedo patariama nešioti nutrūkusių sužadėtuvių ar vestuvinius žiedus išsiskyrus.


Mažasis pirštas – bendravimo laidininkas. Žiedai, nešiojami ant mažojo dešinės rankos piršto, skatina tavo komunikabilumą, gebėjimą laviruoti santykiuose su kitais žmonėmis. Jei jauti, kad gyvenime esi linkusi daugiau duoti nei imti – nešiok žiedą ant kairės rankos mažojo piršto. Tai padės tau lengviau atsiriboti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis