Būk atsargi su žmonėmis, turinčiais šiuos 5 bruožus: jie visada išduoda

(7)

Santykiai be pasitikėjimo – tarsi automobilis be kuro. Gali jame sėdėti kiek tik nori, tačiau niekur nepajudėsi. 

1. Kuomet tariamo gerumo pernelyg daug


Būk atsargi, jeigu kas nors nuolatos klausinėja apie tavo gyvenimą, tačiau nieko nepasakoja apie save. Tokiame elgesyje visuomet slepiasi koks nors kabliukas. Dažniausiai tokie žmonės mėgsta klausytis svetimų nuoskaudų, pritariamai linkčioti galva ir supratingai guosti, tačiau jie niekuomet nepasako tikrosios savo nuomonės. Tame nėra jokio nuoširdumo, tik bandymas prisitaikyti ir tau įtikti. Tokie žmonės sukuria artumo iliuziją, skatina tave atsiverti ir pasitikėti, tačiau nustebtum išgirdusi, ką tas pats žmogus apie tave kalba tau už akių.


2. Emociniai vampyrai


Yra žmonių, kuriems visų kitų gyvenimai tėra jų pačių atspindys. Tu pasakoji apie savo problemas, tačiau šis žmogus jose mato tik savąsias – esą tavosios nieko vertos, nes jam dabar kur kas blogiau. Net ir tavo džiaugsmai bei pasiekimai akimirksniu nublanksta jo šešėlyje – jis daugiau pasiekęs, jis daugiau patyręs, o visa tai, ką darai tu – nieko verta. Tokie žmonės nemoka džiaugtis kitų sėkme ir užnuodija tavo mintis.


3. Egocentriški narcizai – vieninteliai ir nepakartojami


Visas gyvenimas sukasi tik aplink juos pačius – pačius geriausius ir nepakartojamus. Tik paklausyk, ką jie kalba: kaip išaukština save ir sumenkina kitus, niekuomet nepripažįsta savo kaltės ir akimirksniu randa kaltuosius. Tokiais žmonėmis negalima pasitikėti. Jie visuomet renkasi tik save.


4. Tie, kurie nemoka laikyti paslapčių


Jei kas nors tyliai tau pasakoja svetimas istorijas ir sako „tik niekam nesakyk“ – gali būti tikra, šis žmogus lygiai taip pat išduos ir tavo paslaptis. Tokie žmonės neturi savo gyvenimų. Jie gyvena kitų istorijomis ir emocijomis. Dažniausiai jie turi daug draugų, nuolatos su visais bendrauja ir palaiko kontaktus. Nes jie tiesiog nemoka būti patys su savimi. Visa jų kasdienybė sukasi aplink svetimus gyvenimus.


5. Žmonės, neturintys savo nuomonės


Šie – patys pavojingiausi ir nepatikimiausi. Jie bijo patys savęs. Jie neryžtingi ir neturintys savo nuomonės, visuomet ieškantys stipresnio užnugario ir einantys ten, kur gali jaustis saugesni. Tokie žmonės lengvai pasiduoda kitų įtaigai ir visuomet išduoda. Šiandien jie – geriausi tavo draugai, rytoj – didžiausi priešai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis