Likimo tau skirtas žmogus pagal tavo gimimo datą

Gyvenime mes visi ieškome skirtingų žmonių: vieni panašių į mus pačius, kiti – mus papildančių priešingybių. Pasižiūrėk, koks žmogus labiausiai tiktų tavo temperamentui pagal gimimo mėnesį.

SAUSIS

Tavo gimininga siela – žmogus, kuriam užteks energijos gyventi skubiu tempu


Gimusieji sausio mėnesį kupinti noro veikti ir rizikuoti, imti iš gyvenimo viską, ką jis gali pasiūlyti. Pasyvūs žmonės slopina tavo temperamentą, tad idealiu tavo palydovu turėtų būti ne mažiau ugninga, judėti į priekį nusiteikusi asmenybė.


VASARIS

Tavo gimininga siela – supratingas, tave palaikantis asmuo


Tu visiškai nenuspėjama ir spontaniška: gali akimirksniu užsiplieksti ir jau po minutės į viską žiūrėti ramiai, tarsi nieko nė nebūtų nutikę. Tavo gyvenime idealiai tiktų ne toks ekspresyvus, tačiau tavo proveržius priimantis ir palaikantis žmogus.


KOVAS

Tavo gimininga siela – rūpestingas, globėjiškas žmogus


Iš savo prigimties esi linkusi mylėti ir rūpintis. Tu empatiška, lengvai įsijaučianti ir perimanti kitų emocijas. Lygiai to paties tikiesi iš kitų žmonių, todėl gyvenime idealiausiai tau tiktų tavo pačios atspindys – toks pats globėjiškas ir rūpestingas žmogus.


BALANDIS

Tavo gimininga siela – žmogus, kuris įkvėps tave būti savimi


Gyvenime tau labai svarbi vidinė laisvė. Nemėgsti suvaržymų, taisyklių ir tau primetamos svetimos nuomonės. Tau reikėtų žmogaus, kuris tave palaikytų vidinio „savojo aš“ paieškose ir priimtų tavo išskirtinį požiūrį į pasaulį, ne visuomet sutampantį su daugumos nuomone.


GEGUŽĖ

Tavo gimininga siela – žmogus, kuris motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų


Esi iš tų, kurie neskuba priimti sprendimų, mėgsta viską gerai apgalvoti ir apskaičiuoti. Turi viską, ko reikia sėkmei, tačiau kartais pritrūksta padrąsinimo žengti žingsnį ir ryžtingiau siekti užsibrėžtų tikslų. Tau reikėtų žmogaus, kuris tave „išjudintų“, paskatintų kartais priimti spontaniškesnius sprendimus.


BIRŽELIS

Tavo gimininga siela – kantrus, tave šiek tiek pristabdantis žmogus


Esi labai komunikabili ir aktyvi asmenybė, imanti iš gyvenimo viską, ką jis duoda. Tu visa ko epicentras su kunkuliuojančiomis emocijos, beprotiškiausiomis idėjomis ir neblėstančiu noru veikti. Idealus tavo gyvenimo partneris turėtų būti ramesnio temperamento, balansuojantis nesibaigiančią tavo energiją.


LIEPA

Tavo gimininga siela – žmogus, santykiams atiduodantis visą save


Santykių srityje tu nelinkusi eiti į kompromisus: jeigu mylėti, tai visa širdimi! Gyvenime turėtum ieškoti lygiai tokio pats atsidavusio žmogaus, kokia esi pati. Tai tas retas atvejis, kuomet pliusas idealiai tinka pliusui.


RUGPJŪTIS

Tavo gimininga siela – aukštus gyvenimo tikslus turintis žmogus


Tavo ryžto ir gebėjimo irtis per gyvenimo vandenyną galima būtų tik pavydėti. Tačiau kartais net ir tokioms stiprioms asmenybėms reikia peties, į kurį galima būtų atsiremti. Žmogaus, kuris reikiamą minutę įkvėptų tave nenuleisti rankų ir toliau judėti savo tikslo link.


RUGSĖJIS

Tavo gimininga siela – žmogus su aiškiomis vertybėmis


Tavo gyvenime labai svarbios vertybės ir principai. Negali pakęsti veidmainiavimo, melo ir neteisybės, todėl turėtum ieškoti tokio paties atviro ir sąžiningo žmogaus, nebijančio garsiai pasakyti savo nuomonės ir laikytis savo pozicijos.


SPALIS

Tavo gimininga siela – žmogus, kuris padės tau paprasčiau pažvelgti į gyvenimą


Kartais tu per daug giliniesi į situaciją. Net ir paprasčiausia nesėkmė gali tave ilgam laikui išmušti iš vėžių. Esi iš tų, kurie mėgsta analizuoti, ieškoti paslėptų srovių. Šalia tavęs turėtų būti tavo priešingybė – žmogus, kiekvienoje problemoje matantis sprendimus.


LAPKRITIS

Tavo gimininga siela – žmogus, kuris padės tau atsiriboti


Tu pernelyg dažnai savęs neįvertini, tuo pačiu į aukštumas iškeldama visus kitus. Gyvenime tau reikia palaikančio žmogaus, kuris padės atsiriboti nuo svetimos nuomonės ir paskatins tave pagaliau patikėti savo jėgomis.


GRUODIS

Tavo gimininga siela – racionalus, gyvenimo iššūkių nebijantis žmogus


Tarsi du vandens lašai – stipri asmenybė su stipria asmenybe. Toks tandemas retai būna sėkmingas, tačiau tau jis tiktų idealiai. Judu sustiprintumėte silpnąsias vienas kito vietas, tuo pačiu šiek tiek prislopindami nepažabojamas vienas kito ambicijas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis