Tavyje esanti magija pagal gimimo datą: sužinok, kokią ypatingą likimo dovaną tu gavai

(4)

Numerologija – labai įdomi ir paslaptinga sritis. Dažniausiai net nesusimąstome, kiek daug skaičių mus supa aplinkui: namų adresas, telefono numeris, tavo gimimo data, kiekvienas įvykis, net ir pats menkiausias, taip pat turi savo datą! 

Svarbiausi tavo gyvenimo skaičiai susiveda į dieną, kuomet gimei. Gimimo data kitaip dar vadinama sielos skaičiumi, lydinčiu tave visą likusį gyvenimą. Paskaičiuoti savo sielos skaičių labai paprasta, tiesiog sudėk visus savo gimimo datos skaičius, kol gausis vienas skaitmuo.


Pavyzdžiui, tu gimei 1988.07.11


1) 1+9+8+8+0+7+1+1=35;

2) 3+5=8 – tavo sielos skaičius


SKAIČIUS 1. MAGIJA


Skaičius 1 simbolizuoja kūrimą ir magiškąją pradžią, nuo kurios viskas prasideda. Esi apdovanota stipria valia, gebėjimu valdyti, manipuliuoti kitų žmonių mintimis ir veiksmais. Viskas prasideda nuo tavęs, tereikia panorėti. Naudokis tuo atsargiai, kilniais tikslais.


SKAIČIUS 2. EMPATIJA


Turi išskirtinį gebėjimą jausti tave supančią energiją. Tai vadinama „trečiąja akimi“ – matyti tai, kas iš tiesų yra nematoma. Tarsi skaitytum kitus žmones ir jų jausmus kaip atverstas knygas. Ši neeilinė dovana gali tau atverti plačius kelius, tačiau nepiktnaudžiauk – geri dalykai ateina tada, kai išmoksti pirmiausia duoti, o tuomet imti.


SKAIČIUS 3. TREJYBĖS DEIVĖ


Skaičius 3 simbolizuoja trejybės deivę, kurioje susijungia trys skirtingos energijos – jaunystė, motinystės ir gyvenimo išmintis. Visa tai siejama su trifaziu mėnuliu: jaunatimi, pilnatimi ir delčia. Tavyje maišosi stipriausios energijos – kūrimo ir naikinimo galia, todėl būk atsargi su savo mintimis ir norais, jie gali realizuotis.


SKAIČIUS 4. ELEMENTALISTĖ


Skaičius 4 simbolizuoja visus Žemės elementus: ugnį, vandenį, orą ir žemę. Tai tobulas balansas tarp ryžtingumo, atsargumo, polėkio ir racionalumo. Esi apdovanota pačiomis stipriausiomis savybėmis, tereikia jas prisijaukinti ir kiekvieną iš jų tinkamai panaudoti.


SKAIČIUS 5. SPIRITUALISTĖ


Skaičius 5 simbolizuoja neapibrėžtąjį penktąjį elementą – ore tvyrančią energiją. Tai dovanoja tau išskirtinį gebėjimą pajausti ir atrasti teisingus kelius, tarsi pats likimas tave pastūmėtų tinkama kryptimi, ištiestų tau pagalbos ranką sunkiausiomis akimirkomis. Kažkas iš aukščiau tave visada saugo.


SKAIČIUS 6. SAULĖS MOKINĖ


Esi apdovanota labai stipria vidine energija, išskirtine charizma, gebėjimu paveikti kitus žmones. Tu – vedlė ir sielos gydytoja, tačiau niekuomet nepamiršk, kad kartu su stiprią galią turinčia savo likimo dovana gauni ir didelę atsakomybę daugiau duoti, nei imti.


SKAIČIUS 7. MĖNULIO MOKINĖ


Skaičius 7 simbolizuoja Mėnulį ir visą jo magiją. Turėtum jausti, kad visas tavo gyvenimas apipintas nepažintais likimo ženklais, magiškais nutikimais ir sutapimais. Tarsi viskas gyvenime dėliotųsi savaime, pačiais netikėčiausiais keliais. Turi lavinti savo intuiciją ir labiau įsiklausyti į vidinius pojūčius. Naudokis šia neeiline dovana ir kurk stebuklus.


SKAIČIUS 8. KELRODĖ ŽVAIGŽDĖ


Skaičius 8 – tai begalybės simbolis, apdovanojantis tave neišsemiamais vidiniais resursais. Tu – kelrodė žvaigždė, taškas, į kurį viskas atsiremia. Esi įžvalgi, turi neeilinį gebėjimą matyti tuos kelius, kurių nemato kiti, moki įkvėpti ir nukreipti tinkama linkme. Esi energijos laidininkė – perduodi ją kitiems, padedi jiems augti, siekti, tobulėti.


SKAIČIUS 9. SĄJUNGININKĖ


Skaičiaus 9 simbolizuoja sąjungą – visa ko apibendrinimą ir magiškojo rato uždarymą. Būtent šiame skaičiuje susijungia pavienė ore tvyranti energija, tampanti viena nedaloma, labai galinga visuma. Turintieji šį sielos skaičių įprastai būna kitokie - kitaip matantys pasaulį, juos supančius žmones ir įvykius. Tarsi būtum aukščiau kitų – daugiau pastebėtum, daugiau patirtum, daugiau pajaustum. Tavo dovana – išmintis ir ramybė. Išnaudok šią dovaną tinkamai – išklausyk, patark, padėk ir nukreipk. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis