Jei turi 4 ir daugiau iš šių bruožų – priklausai ypatingam asmenybės tipui

Galbūt tu esi ta išskirtinė asmenybė!

Asmenybės tipą, kurį dabar įprasta vadinti INFJ, garsus psichoanalitikas Karlas Jungas vadino pačiu ypatingiausiu ir rečiausiai pasitaikančiu.


Kaip iššifruoti pavadinimą INFJ? Viskas paprasta:


1. intravertas (Introvert)

2. intuityvus (Intuitive )

3. jausmingas (Feeling)

4. priimantis sprendimas (Judging)


Pažvelk į žemiau esantį skirtingų savybių sąrašą. Jei bent ties 4 punktais gali tvirtai pasakyti, kad tai – apie tave, tuomet tave reikėtų priskirti ypatingajam INFJ tipui.


1. Tai žmonės, kurie dėmesį skiria tik svarbiems dalykams ir nešvaisto savo energijos menkniekiams. Taip pat tie, kurie moka atsitiesti po nuopolių.


2. Tai žmonės, kurie sunkiai dirba siekdami savo užsibrėžto tikslo, nes žino, kad nėra trumpo kelio į sėkmę. Jie nuolatos kažką veikia. Tinginiavimas ir nieko neveikimas – ne jiems.


3. Kuomet kažkas klostosi ne taip, kaip reikėtų, jie ieško išeities (kartais jie tai daro net ir tuomet, kai viskas eina pagal planą). Tokie žmonės visada pasitiki savo intuicija ir ji dažniausiai nebūna apgaulinga.


4. Tokiems žmonėms nereikia daug draugų ir pažįstamų, kad jie jaustųsi svarbūs ir laimingi. Jiems pakanka ir tų kelių draugų, kuriuos jie turi. Užtai tie draugai – labai artimi.


5. Tokie žmonės dažnai būna empatiški. Jie gali nuoširdžiai pajausti kito žmogaus skausmą ir negatyvias aplinkinių emocijas. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl laisvalaikį jie labiau linkę leisti vieni ar su keliais artimais draugais – taip jie pasiilsi ir atgauna jėgas.


6. Jie jaučia, ką galvoja kiti žmonės. Jie puikiai supranta, kai kiti bando meluoti arba nėra atviri ir sąžiningi.


7. Jie lengvai gali pamatyti pasaulį visai iš kitos perspektyvos, nei esame įpratę matyti. Jų mąstymas nestandartinis, jie nebijo sekti paskui savo įsitikinimus.


8. Jie nesistengia būti lyderiais, tačiau kuomet reikia, prisiima atsakomybę ir eina pirmieji, įkvėpdami kitus sekti paskui juos.


9. Tai žmonės, kurie tiki, kad ant popieriaus lapo perkeltos mintys tampa kažkuo daugiau, nei vien mintimis. Tai rašyti linkę žmonės, tokiu būdu perteikiantys savo pasaulėžiūrą kitiems.


10. Tai žmonės, kuriems iškilusios problemos nėra kliūtis. Vietoj to, kad sustotų ir nuleistų rankas, jie atranda naują įkvėpimą ir visuomet ieško išeities. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis