5 ženklai, kad tavo siela gyvena ne pirmą gyvenimą

Apie „senas sielas“ buvo kalbama dar senovės Kinijos religijoje ir filosofijoje, siekiančioje tūkstančius metų atgalios. Daoizme tikima, kad siela palieka Dao, kad atrastų naują patirtį ir įveikusi ratą vėl sugrįžtu į save. Nuo ko viskas prasideda, į ten viskas sugrįžta. Anot daoizmo mokymo, sielos pilnatvei reikia praeiti penkis gyvenimus.  

5 ženklai, kad tavo siela gyvena ne pirmą gyvenimą


Senovės Kinijoje buvo tikima, kad per asmenybės brandą atsiskleidžia sielos branda. Skaičiuojama ne metais ar raukšlėmis ant veido, o vidine asmenybės išraiška. Jau nuo pat mažų dienų turintieji seną sielą išsiskiria iš aplinkinių savo mąstymu, pasaulio matymu. Jie kitokie – ramesni, ne tokie emocingi, labiau susikaupę ir iš gyvenimo semiantys žinias bei patirtį.


Tokios sielos dažnai renkasi vienatvę. Vienatvę, tačiau ne vienišumą. Jos daugiau dėmesio skiria vidiniam savo pasauliui, nei išorei. Meditacija, savianalizė – tai natūrali jų kasdienybė, tarsi oras, kuriuo kasdien kvėpuojame. Senoms sielos nereikia kompanijos – jos turtingos savo vidumi, todėl labiau linkusios klausyti, nei kalbėti, padėti, nei smerkti.


Gyvenime viskas susidėlioja į savas vietas. Sena siela tą žino, ji jaučia. Todėl intuicija pasikliauna kur kas dažniau, nei impulsyviu noru priimti logiškus sprendimus. Sena siela kantri, mokanti išlaukti. Nebijanti nežinios, nebijanti permainų.


Žmonės, turintys seną sielą, išskirtinai empatiški ir jausmingi. Jie mato kur kas toliau ir kur kas giliau. Todėl senos sielos moka suprasti ir atleisti, moka apkabinti ir nuraminti. Nereikia žodžių, jos girdi savo širdimi. 


Senos sielos praėjo ugnį ir vandenį, todėl jos moka vertinti paprastus dalykus. Jos turi stiprų dvasinį pradą, todėl gyvenime eina ne tuo keliu, kuris joms naudingas, o tuo, kuris teikia malonumą ir įkvepia. Pinigai, turtai, titulai – visa tai tėra iliuzija, galinti išsisklaidyti bet kurią minutę. Žinios, patirtis ir išgyvenimai – tai tikrasis turtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis