Asmenybės testas: atsakyk, kuri iš jų yra tikroji berniuko mama

Siūlome tau atlikti įdomų testą. Pažvelk į žemiau esantį paveiksliuką ir pasirink vieną variantą.

Kambaryje dvi moterys sėdi viena priešais kitą. Tarp jų ant grindų žaidžia mažas berniukas. Viena iš šių moterų – berniuko mama. Ar gali pasakyti, kuri?


Jei išsirinkai moterį NR 1


Panašu, kad tavo intelektiniai gabumai kur kas aukštesni, nei pati įsivaizduoji. Kairysis smegenų pusrutulis atsakingas už logiką ir analizę, o tavo atveju jis veikia stipriau, nei dešinysis. Nieko nuostabaus, kad atsakei į klausimą teisingai – tu moki analizuoti ir vertinti situaciją, o tuomet priimti logiškas išvadas. Tikriausiai ir gyvenime labiau kliauniesi protu, nei intuicija. Neskubi priimdama sprendimus, prieš tai viską gerai išanalizuoji ir apgalvoji. Tai labai stipri ir galinga tavo savybė, kurią ypatingai vertina aplinkiniai. Tavo racionalumas gali atverti tau visus kelius!


Kuomet vaikai žaidžia, jie instinktyviai bent šiek tiek veidu pasisuka į savo tėvus. Anot psichologų, tokiu būdu vaikai nesąmoningai ieško jų palaikymo, jaučiasi saugesni. Tad pasirinkdama šį variantą tu neprašovei.


Jei tu išsirinkai moterį NR 2


Šį variantą pasirenka maždaug 70% testo dalyvių. Panašu, kad tu esi labai kūrybinga, imli naujiems potyriams ir išgyvenimams, empatiška asmenybė. Turi stiprią intuiciją, gyvenime dažnai vadovaujiesi pojūčiais. Moki kurti santykius su kitais žmonėmis, šalia tavęs jiems tiesiog gera būti. Skleidi stiprią energetiką ir gyvenime turėtum tai išnaudoti.


Tikriausiai jutimai tau ir pakuždėjo rinktis šį atsakymą. Jis neteisingas, tačiau atskleidžia daug teigiamų dalykų apie tavo santykių ir tarpusavio ryšio supratimą. Tu pasirinkai moterį, šalia kurios vaikas atsisėdęs. Tai atskleidžia tavo empatiją, tavo suvokimą apie artumo ir meilės svarbą santykiuose. Pasirinkai moterį, kuri atrodo ramesnė ir švelnesnė – tai tavo požiūrio į tave supantį pasaulį atspindys. Sveikiname, panašu, kad turi stiprias vertybes ir aukštus moralinius gyvenimo standartus.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis