Pasaulį sujaudinusi nuotrauka: akimirka, kurią slepia šios nuotakos ašaros

Jamesas Day - profesionalus fotografas ir Australijos, neseniai įamžinęs Adriano ir Roslyn vestuvių akimirkas. Viena nuotrauka, kuria Jamesas pasidalino socialinio tinklo Instagram paskyroje, sulaukė itin daug dėmesio.


Vestuvinės nuotraukos mums visuomet asocijuojasi su beribiu džiaugsmu ir laime, tačiau ši akimirka - visiškai kitokia. Jamesas labai norėjo užfiksuoti nuoširdžius Adriano ir Roslyn jausmus ir padaryti nuotrauką, kurioje atsispindėtų nesuvaidinta meilė. „Ruošiausi fotosesijai saulėlydyje... žinote.. maži žmonės dideliame pasaulyje... Mėgstu tokio pobūdžio nuotraukas, bet šį vakarą to pasirodė per mažai. Priėjau prie jaunavedžių ir pasakiau: „Baigiame pozuoti, tiesiog pasimėgaukite savo pirmuoju saulėlydžiu kaip vyras ir žmona“. Jie apsikabino ir tai buvo gražiausia iš to, ką esu matęs. Tuomet Adrianui pasakiau: „Turiu tau klausimą, bet noriu, kad atsakytum į jį ne man, o savo žmonai. Iš milijardų šioje planetoje esančių žmonių tu nusprendei praleisti savo gyvenimą su Roslyn. Tu gali pasakyti, kodėl?“


Ir tą akimirką Roslyn akyse pasirodė ašaros. Tai buvo tikros, nuoširdžios meilės akimirka. Ši nuotrauka sujaudino tūkstančius Instagramo ir kitų socialinių tinklų naudotojų. Jamesas ir toliau bendrauja su šia pora bei vyko kartu su jais į Islandiją, kur užfiksavo dar vieną įdomią akimirką - emociją, kuomet Adrianas ir Roslyn pirmą kartą pamato savo vestuvinę nuotrauką.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis