5 dalykai, kurie pasikeičia moters gyvenime nuo 30 metų

(1)

Amžius – tai tik skaičius, kuris gali neturėti nieko bendro su tuo, kaip tu jautiesi. Ir vis dėlto... Laikas bėga ir gyvenimas keičiasi. Nespėji apsidairyti, o viską, kas iki šiol buvo taip įprasta, apsivertė aukštyn kojomis.

Atsakomybė ant tavo pečių


Vienas sunkiausių suvokimų gyvenimo pokyčiuose susijęs su mums brangiausiais žmonėmis. Kartais nelengva susitaikyti su mintimi, kad dabar tu tampi gyvenimo ramsčiu kitiems, ir kartais pati nebeturi į ką atsiremti. Kaip sakoma vienoje patarlėje, esmė ne tame, kad mes suaugę, esmė tame, kad suaugusieji dabar – mes.


Kompleksai – tik tavo pačios fantazijos vaisius


Ne veltui sakoma, kad nuo 30-ies metų prasideda tikrasis moters gyvenimas. Tik tuomet, kai ateina tikrasis savojo „aš“ suvokimas, pasaulis atsiskleidžia visai kitomis spalvomis. Kompleksai, kurie iki šiol tave taip stipriai stabdė, po truputėlį atsitraukia ir leidžia mėgautis nuostabiomis gyvenimo akimirkomis, kuriose TU esi pati svarbiausia. O visa kita – vyrai, darbai, tave supantys žmonės – kintama. Šis suvokimas atveria visus kelius.


Praeitį reikia palikti praeityje


Laikui bėgant ateina suvokimas, kad praeitis tave stabdo. Nėra jokios prasmės dairytis atgalios ir kabintis už to, kas buvo kažkada. Tai, kas praėjo, taip ir pasiliko praeityje, o tu turi gyventi toliau. Tik šiam suvokimui atėjus tu išlaisvėji ir įkvepi pilna krūtine. Tu esi laisva pasirinkti tokį gyvenimą, kokio tik nori. Be jokių praeities šešėlių.


Gyvenimas – tai nesibaigiančios patirtys


Kartu su branda ateina suvokimas, kad kiekvienas mūsų gyvenimo įvykis – tai pamoka. Atsisukusi atgalios gali pamatyti įvykių seką – viskas, kas įvyko, turėjo savo prasmę. Vieni gyvenimo įvykiai mus moko elgtis apdairiau, kiti – vertinti tai, ką turime. Lygiai taip pat ir sutikti žmonės visuomet tau kažką duoda – vieni daugiau, kiti mažiau, tačiau tai tampa dar viena išminties plyta tavo gyvenimo pamatuose.


Nėra nieko svarbesnio už tave


Tai pati svarbiausia tiesa, kurią suvokus gyvenimas prasideda iš naujo. Jei nebus tavęs – nebus ir visko, kas sukasi aplink tave. Todėl niekada nereikia nustumti savęs į antrą planą. Gali padėti kitiems, būti jiems gera, tačiau visuomet pirmiausia turi galvoti apie save. Atsimink: gyvenime visuomet labiau vertinamas tas, kuris vertina save pats. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis