Kas seksualesnio, Justina? Labai nuoširdžiai ir... atvirai!

Vos prieš porą metų teatro ir kino vaidybos magistro studijas baigusi Justina Nemanytė drąsiai priima iššūkius. Kuria vis naujus vaidmenis Juozo Miltinio dramos teatre, veda renginius, dalyvauja reklamos projektuose, o štai dabar tapo Tarptautinės prezervatyvų dienos veidu Lietuvoje. Iškart savo žaismingumu patraukianti aktorė dalinasi su tavimi mintimis apie vaidmenis, meilę ir, be abejo, vyrus!  

Romantiškiausias / seksualiausias personažas, kurį tau yra tekę vaidinti.

2015 m. Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre atliktas Saros Drėjer vaidmuo Davido Gieselmanno pjesėje „Ponas Kolpertas“ (rež. Vytautas ir Velta Anužiai). Trisdešimtmetė moteris, kuriai įgriso kasdienybė, pasuka seksualumo ir kraštutinių sprendimų keliu. Ji su savo partneriu sugundo ir nužudo žmogų.


Drąsiausias iššūkis, kurį tau teko priimti gyvenime ar kaip aktorei.

Ankstyvą pavasarį filmavausi trumpametražiame filme „Yana“ (rež. Saulė Bliuvaitė), reikėjo plaukti upelyje. Tikrai nebuvo šilta, teko sukaupti visą drąsą lipant į vandenį, bet kai pamačiau filmą, supratau, kad tikrai buvo verta.


Tavo svajonių vaidmuo. Kodėl būtent jis?

Ledi Makbet. 2011 m. Vilniaus jaunimo dramos teatre pamačiau Algirdo Latėno režisuotą spektaklį, kuriame ledi Makbet vaidino Viktorija Kuodytė. Didžiulė pagarba aktorei, ji ir įkvėpė meilę šiam personažui. Nuostabus vaidmuo, iki šiol suvirpa keliai apie jį išgirdus. Nes ledi Makbet – moteriškumo įsikūnijimas: nuo angeliško trapumo iki demoniškos aistros.


Tavo svajonių partneris kine ar teatre.

Jeigu galima būtų grįžti laiku atgal, labai norėčiau padirbėti su Jamesu Deanu, Marlonu Brando. Dar su Leonardu DiCaprio, Rami Maleku. Iš lietuvių aktorių – su Martynu Nedzinsku, Gyčiu Ivanausku, kitais, kurie įkvepia, bet dar nebuvo galimybės su jais susitikti kino aikštelėje ar teatre.


Nešvankiausia frazė, kurią tau teko ištarti kaip aktorei.

„Atrodo, tavo pimpalas ims ir išnyks.“


Justina Nemanytė
Justina Nemanytė
Vaivos Abromaitytės nuotr., DEMETRA


Ar sutiktum filmuotis nuoga?

Taip, jau ir yra tekę, iš pradžių buvo nedrąsu, net labai baisu, bet kai apsipranti ir supranti, kad svarbi yra pati scena, o ne tavo nuogumas, nebemąstai apie tai. Žinoma, labai daug priklauso nuo režisieriaus ir komandos, ar jie geba sukurti jaukią atmosferą. Aktoriaus kūnas – raiškos forma, priemonė tam tikrai emocijai išreikšti ar personažo linijai sustiprinti.


Tavo nuomone, seksualiausias visų laikų kino filmas.

„The Love Witch“ – lengvas, savotiškas ir apie raganą.


Įsimintiniausias pasimatymas.

Vidury jūros su ledų porcija.


Pabaik sakinį: „Meilė — tai...

...procesas, kuris teikia vien tik malonumą ir dar daugiau malonumo.“


Kada, tavo manymu, meilė miršta?

Kartu su mumis. Žmogus be meilės nužmogėja. Mes visada ką nors mylime, galbūt skirtinga meile, bet mylime – save, mamą, tėtį, vyrą, vaiką, draugą, kačiuką, varną.


Komplimentas, tave išvertęs iš koto.

„Tu primeni man graikų deives.“


Kaip ruošiesi ypatingam vakarui?

Ilgas dušas, moteriškos procedūros, skaniai kvepiantis kūno sviestas, kuris patinka abiem, seksualūs apatiniai ir visiškai paprasta casual apranga, nes svarbiausia – kaip jautiesi.


Ką turėtų padaryti vyras, kad tave nustebintų?

Išmokti eilėraštį, mokėti naudotis skalbykle ir paruošti suflė.


Kokioms vyro savybėms negali atsispirti?

Pasitikėjimui savimi, logikai ir intelektui.


Kokios vyrų savybės tave nervina?

Skubėjimas, nepagarba, atsainumas, tikslo stygius.


Poelgis, kurio vyrui niekada neatleistum.

Jei pamirštų savo mamos gimtadienį.


Ar įmanoma vyrui atleisti išdavystę?

Labai priklauso nuo situacijos, bet taip.


Justina Nemanytė
Justina Nemanytė
Vaivos Abromaitytės nuotr., DEMETRA


Tu romantiška?

Labai, romantika – mano gyvenimo variklis.


Kada jautiesi neseksualiausia?

Kai sergu ir moteriškai leidžiu laiką.


Naujam draugui reikėtų pasakoti apie savo seksualinę praeitį? Ar yra riba, kurios nevalia peržengti?

Manau, specialiai nereikia, jei prireiks tokio pokalbio, jis savaime įvyks. Ir gerbdamas kitą žmogų pasakosi tik tiek, kiek jis norėtų žinoti. Nors šiaip jau viskas suprantama iš kūno kalbos, nereikia nė žodžių...


Kaip tave lengviausia sugundyti?

Akių žvilgsniu ir pasitikėjimu savimi.


Tavo nuomone, šokis ir seksas susiję?

Labai.


O alkoholis ir seksas?

Ne.


Dažnai galvoji apie seksą?

Taip. Dar šeštoje klasėje kalbėjome apie didelį moterų seksualumo spektrą. Moteris gali susijaudinti valgydama mėgstamą valgį ar pamačiusi norimą suknelę.


Ar kada nors esi užėjusi į sekso parduotuvę?

Žinoma. Vedama smalsumo, ir ne tik.


Ar tu seksuali?

Kai esu geros nuotaikos ir nepaskendusi rūpesčiuose, manau, taip.


Ko palinkėtum COSMO skaitytojai Tarptautinės prezervatyvų dienos ir Meilės šventės proga?

Nepamiršti, kad apsigalvojusi visada gali sustabdyti procesą. Seksas yra laisvė, nevaržyk savęs, o jei esi su tuo, kuris varžo, gal jums ne pakeliui? Būk drąsi ir nebijok garsiai kalbėtis apie seksą su draugėmis, taip šioje srityje įgysi daugiau pasitikėjimo savimi ir, svarbiausia, savo partneriu. Nebijok dalintis fantazijomis ir troškimais. Nepamiršk toliau skaityti ir domėtis seksu, ypač kai pasidaro nuobodu ar imi manyti, kad jau viską žinai. Visada gali rasti, kas nustebintų, dėl ko patirtum tai, ko nesitikėjai. Ir nepamiršk sveikatos, visada turėk prezervatyvų, nes niekada nežinai, kas gali nutikti. Tik nesinešiok jų piniginėje. Kodėl? Sužinosi demetra.lt!Ar iškart supratai, iš ko pasiūta Justinos suknelė? Na taip, iš prezervatyvų. „Internete technologijos nepavyko rasti, teko pačiai sukti galvą, kaip nuo prezervatyvų pašalinti lubrikantus. Išbandžiau daugybę priemonių, kol galiausiai pavyko – paprastu plaukų šampūnu! Tada rinkau dažus, kurie kibtų prie latekso, dažiau, džiovinau... Du mėnesius mano namuose visur plaikstėsi prezervatyvai. Beje, suknelė nei siūta, nei klijuota – kantriai sumazgyta iš 600 gumelių“, – pasakoja suknelės kūrėja Vera Ginkienė. Ją tokį iššūkį priimti paskatino asociacija Demetra, atstovaujanti Lietuvoje fondui AIDS Healthcare Fundation, COSMO naujojo specialaus leidinio Meilė ir aistra rėmėjui. 


Pasigėrėk smagiomis fotosesijos akimirkomis ir daugiau nebeabejok: PREZERVATYVAS VISADA MADINGAS!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis