2019 metų prognozė pagal gimimo datą: svarbiausi dalykai, kurie pritrauks tau sėkmę

Visai neseniai dalinomės numerologine 2019 metų prognoze pagal tavo gimimo datą, o dabar siūlome paskaityti, kas šiais Kiaulės metais padėtų tau prisijaukinti sėkmę.  

Pirmiausia tau reikės išsiaiškinti šiais metais tave lydėsiantį pagrindinį numerologinį skaičių. Žvelk žemyn, kaip galėtum jį sužinoti, o tuomet skaityk tau skirtus 2019 metų sėkmės patarimus.


Pirmas žingsnis. Sudėk savo gimimo dieną ir mėnesį. Pavyzdžiui, jei gimei spalio 20-tąją, tai bus: 20+10=30. Jei išėjo dviženklis skaičius, sudėk jo dėmenis: 3+0. Bus trys.


Antras žingsnis. Gauk 2019 metų kodą, sudėjusi visus skaitmenis, kol gausis vienas skaičius. 2+0+1+9=12; 1+2=3.


Trečias žingsnis. Susumuok gimimo datos skaičių (gavai jį pirmame žingsnyje) ir šių metų skaičių (gavai jį antrame žingsnyje). Mūsų pateiktu pavyzdžiu tai bus 3+3. Metų skaičius - 6. Skaityk, ką jis tau žada!


Bendrą 2019 metų numerologinę prognozę gali paskaityti ČIA>


Skaičius 1.


2019 metais tau palanki kiekviena nauja pradžia, nors ir visai menkutė. Tinkamas metas keisti gyvenimo būdą. Didelė tikimybė, kad pradėtus pokyčius nesunkiai išlaikysi ir įgyvendinsi. Pamėgink būti novatore, nebijok surizikuoti – keisk darbo pobūdį, pradėk savo verslą ar paprašyk geresnių pareigų, jei esi tikra, kad tu to verta. Kurk tikslus ir siek jų. Sėkmė aplankys, jei būsi drąsi ir ryžtinga.


Skaičius 2.


2019 metais tau reikėtų dažniau nusileisti, net kai jautiesi visiškai teisi. Stenkis būti suprasta. Jei tenka dėl ko nors pakovoti, veik delikačiai. Šiais metais sėkmę prisijaukinsi apgalvotu gudrumu, o ne spontaniškais sprendimais. Gali kiek atsipalaiduoti, patinginiauti. Problemos turėtų spręstis savaime, tiesiog vertink situaciją laisvai ir būk pasirengusi susitaikyti su bet kokia jos baigtimi. Daugiau dėmesio skirk namams, jų jaukumui. Jei kas nors ko nors prašo, būtinai padėk.


Skaičius 3.


2019 metais tau sėkmę atneš originalus mąstymas ir veiklumas. Sėkmė aplankys bendraujančius optimistus. Problemas spręsk žodžiais „viskas praeina, praeis ir tas“. Tik nepamiršk disciplinos. Jeigu nori ką nors pasiekti, rinkis vieną tikslą ir daryk viską, kad jį įgyvendintum.


Skaičius 4.


2019 metais palanku viską skrupulingai planuoti, aiškiai žinoti savo pajamų ir išlaidų balansą. Tvarkyk viską – darbus, dokumentus, namus. Puikus metas gerinti savo gyvenimą, lipti laipteliu ar net keliais aukščiau, nei buvai iki šiol. Šiais metais turi ryžtingai eiti tik į priekį ir visuomet laikytis pozicijos, kad kelio atgal nėra – privalai padaryti tai, ką užsibrėžei.


Skaičius 5.


2019 metais tau reikėtų keliauti po pasaulį, keisti gyvenamąją vietą (ir ne vieną kartą), rizikuoti, elgtis nenuspėjamai ir mėgautis laisve. Ieškok naujų kelių, būk impulsyvi, išbandyk skirtingas veiklas ar kelis darbus vienu metu. Nebijok griauti įprastos rutinos, nes šie metai skirti atradimams.


Skaičius 6.


2019 metais gyvenimas suksis aplink jausmus ir meilę, tad palanku kurti santykius, ištekėti. Apskritai, šie metai skirti tarpusavio ryšių stiprinimui ir kūrimui, tad padėk artimiesiems ir draugams, labiau jais rūpinkis, dažniau parodyk dėmesį. Atleisk nuoskaudas, pamiršk praeities nesusipratimus – metas judėti į priekį.


Skaičius 7.


2019 metais tau vertėtų daugiau dėmesio sutelkti pačiai į save – mąstyk, analizuok tai, kas šiuo metu vyksta tavo gyvenime, bandyk pasidaryti išvadas. Šiais metais turi iš visko semtis patirties, nes tai taps tavo pamatu įgyvendinant ateities planus. Stenkis labiau pažinti save, suprasti savo norus ir galimybes. Įsiklausyk į savo nuojautą – ji gali tave nuvesti labai netikėtais, bet įdomiais ir daug žadančiais keliais.


Skaičius 8.


2019 metais labai svarbų vaidmenį atliks tavo sąžiningumas ir teisingumas. Metai žada gana rimtas perspektyvas ir pokyčius, todėl į viską turi žiūrėti atsakingai ir apgalvotai. Tinkamas metas siekti karjeros, imtis naujų pareigų. Būk reiklesnė sau ir aplinkiniams, gink savo poziciją ir nebijok parodyti, kad turi savo nuomonę ir žinai, ką darai. Tik nesielk karštakošiškai, visur išlaikyk šaltas emocijas ir blaivų protą.


Skaičius 9.


2019 metais tavo tikslai turėtų būti nukreipti ne į tave pačią, o į tave supančius žmones. Tavo gyvenime baiginėjasi 9 metų ciklas, todėl atėjo metas atiduoti duoklę ir apsivalius žengti į visiškai naują gyvenimo etapą. Šiais metais pasistenk atsikratyti negatyvių emocijų, būk atlaidesnė, supratingesnė. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis