Šio Zodiako ženklo moters gabumų lovoje neįmanoma pamiršti!

Šios moters energijos užtektų keletui moterų – kito Zodiako ženklo atstovių. Ką ji bedarytų, ji daro su didžiausiu užsidegimu. Būnant su tokia moterimi galima net pavargti, bet su ja niekada nebus liūdna. Bent jau lovoje, tai tikrai. Nes ši moteris gimusi po Skorpiono ženklu!

Įdomu tai, kad Skorpionės į meilę žiūri anaiptol ne atsainiai. Nors jos labai aistringos ir neslepia savo geidulių, vis tik į meilę žiūri labai rimtai. Radusios tą vienintelį, jos myli taip stipriai, kad ta meilė kartais gali pradėti dusinti. Taigi santuoka su Skorpione gali tapti ir pragaru, ir palaima. Priklauso nuo to, koks partneris šiai moteriai atiteks. Beje, vienas iš esminių kriterijų vyrams - gabumai ir ištvermė lovoje. Skorpionės nesiterlioja su tais, kurie neatitinka jų seksualinių reikalavimų.

Tam, kurį naktį džiugins Skorpionės draugija, tiesiog velniškai pasisekė! Įprastai šios moterys turi labai mažai tabu ir noriai eksperimentuoja, nebijodamos atvirai išsakyti savo erotinių fantazijų ir įgyvendinti antrosios pusės norų. Ši moteris mėgsta ilgą ir nenuobodų seksą, taigi vyrukams reiks pataupyti jėgas ilgai ir nepamirštamai nakčiai. Bet nieko baisaus, nes Skorpionė esant reikalui savo nešvankiais žodeliais greitai įkaitins atmosferą ir įpūs gyvybės dar vienam sekso raundui.

Koks partneris SKORPIONEI labiausiai tiktų:

vyras – Avinas
Jo ryžtingumas tau itin imponuoja. Juk tu ypač moki vertinti pagrindines vyriškas savybes. Tiesa, jo humoro jausmas kartais šlubuoja – kai kurių juokelių jis visiškai nesupranta, kartais be reikalo įsižeidžia. O jau pavydumas! Et, tikras vyras!

vyras – Jautis
Santykiai su juo nuolat balansuoja ties beprasmio ginčo, per kurį niekam nieko įrodyti nepavyks, riba. Tai – vienintelis Zodiako ženklas, užsispyrimu pranokstantis net tave. Kita vertus, jei kalbėtume atvirai, ir tie ginčai, ir tas jo užsispyrimas tave itin jaudina.

vyras – Dvyniai
Saugokis, Visata! Šiaip jau Dvyniai nepiktybiški, draugiški, tačiau jų juokeliai ir svaičiojimai gali tavyje pažadinti patį tikriausią žvėrį. O tokios būsenos esi pavojinga ne tik šio ženklo vyrui, bet ir visai pasaulio bendruomenei.

vyras – Vėžys
Jis moka tave pralinksminti. Kai juokingai įsižeidžia dėl tavo pokštų. Tačiau pagaliau supratusi, kiek skausmo jam suteiki, greičiausia pasijusi nejaukiai. Gal net suprasi, koks jis tau brangus. Svarbiausia, kad tai įvyktų ne per vėlai.

vyras – Liūtas
Kartais taip norisi pamokyti šitą pasipūtėlį. Pikčiausia, kad net nuodingiausios tavo strėlės visiškai jo neveikia. Jo atsparumas taip tave siutina, kad, žiūrėk, praradusi budrumą imsi ir... ištekėsi už jo.

vyras – Mergelė
Toks geruolis, net kandžioti gaila. Iš tiesų jauti jam didelį draugiškumą. Tik, jokia paslaptis, vyro ir moters draugystei beveik visada būdinga erotinė potekstė.

vyras – Svarstyklės
Viską jis mato ir jokios agresijos nejaučia. Kaip jis taip gyvena ir ką veikia šiame pasaulyje – visiška paslaptis. Regis, pernelyg tolerantiškas ir tobulas, kad tau patiktų, bet... Juk tave labiausiai domina kaip tik tai, kas neaišku ir neperkandama.

vyras – Skorpionas
Gali viename stiklainyje gyventi du Skorpionai? Taip, ir visiškai lengvai! Net labai patogiai bei laimingai. Gal jie vienas kitam išlieja nerealizuotą meilę sau? Nes save Skorpionai paprastai ne itin myli...

vyras – Šaulys
Sunkoka. Šis vyras nepasiduoda tavo psichologinėms manipuliacijoms. Atvirkščiai, pats geba tave pašokdinti. Tai tik tau atrodo, kad pastatei jį į tinkamą kelią: rytoj jis vis tiek elgsis savaip. Šalia jo tu – jau nebe arši Skorpionė, greičiau paklusni katytė.

vyras – Ožiaragis
Rimtas vyras. Tiki, kad jis – tavęs vertas partneris, beveik gimininga siela. Jis atsako taip pat. Viena bėda: reikalai jam visada bus svarbiausi. Ar pasitenkinsi likusi antra? O gal vis dėlto mėginsi varžytis dėl lyderio pozicijos jo širdyje?

vyras – Vandenis
Labai nepaprastas, labai patrauklus egzempliorius. Turi kažką tau be galo artima. Kaip ir tu, nekenčia šablonų, mėgsta eksperimentuoti. Su juo neliūdna. Mėgstama veikla (kaip ir tavo) – ginčytis dėl bet ko. Ir jūsų gyvenimo tempas labai panašus.

vyras – Žuvys
Ši tamsi asmenybė traukia tavo dėmesį. Juk taip dievini paslaptis, o šis vyras, regis, iš jų ir sutvertas. Tiesa, didžioji paslaptingumo dalis ta, kad jis tiesiog nemoka aiškiai dėstyti minčių, bet vis tiek jo giluma žavi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis