Vyrų nuomonė: kokiame amžiuje moterys atrodo pačios patraukliausios

Svarbiausia ne taip, kaip atrodome, o tai, kaip jaučiamės. Tiesa? Ir vis dėlto, grožis moterims buvo ir bus aktualus visais laikais. Juk ne veltui grožio industrija tiesiog klesti - pradedant paprasčiausiais serumais ir kremukais, žadančiais išsaugoti jaunystę, baigiant kasmet vis didėjančiu plastinių operacijų skaičiumi. 

Moterims skirtas žurnalas Allure nusprendė išsiaiškinti, kokiame amžiuje moterys atrodo gražiausiai pačios sau ir vyrų akimis. Išanalizavus dalyvių atsakymus paaiškėjo, kad anot vyrų, moterys savo grožio piką pasiekia sulaukusios 29 metų. Pačios moterys pridėjo dar porą metelių - anot jų, grožio viršūnė vidutiniškai pasiekiama sulaukus 31 metų. 


Skaičiai visai nedžiugina, tačiau nerimauti neverta. Pasirodo, didžioji dalis tyrimo dalyvių grožio nė kiek netapatina su laimės jausmu ir saviverte. Apklausoje dalyvavusios vyresnės moterys prisipažino, kad su amžiumi jų pasitenkinimas savimi tik auga, o įvairūs anksčiau kankinę kompleksai ir nerimas dėl išvaizdos praktiškai išnyksta. Tą patvirtino ir 57% vyrų bei moterų, apklausoje teigę, kad dėka kintančio požiūrio į save ir į savo kūną, su amžiumi pagerėja intymus gyvenimas - jis tampa įdomesnis ir įvairesnis. 


Nuotraukų galerijoje - garsios moterys prieš 20 metų ir dabar


O nerimaujančias dėl bėgančio laiko ir blėstančio grožio skubame nuraminti: grožis - tai toli gražu ne vien lygi ir skaisti oda. Pažvelk, kiek daug moterų savo grožį atskleidžia tik perkopusios 30 ar 40 metų slenkstį, ir kiek žavingų moterų, nuostabiai atrodančių kur kas vyresniame amžiuje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis