Kiekvienas iš mūsų pereina 9 gyvenimo ciklus. Sužinok, kuriame esi dabar ir kas tavęs laukia

(3)

Visatoje vyrauja cikliškumas. Egzistuoja dienos ir nakties ciklas, metų laikai. Mūsų gyvenimas – taip pat ne išimtis.

Svarbiausi gyvenimo įvykiai dažnai būna neatsiejami nuo asmeninio energetinio lauko, kuris kinta priklausomo nuo tavo gyvenimo ciklo. Skaityk, kuriame gyvenimo etape esi šiuo metu ir ką jis tau žada.

 

Asmeninis metų skaičius


Norėdama sužinoti savo gyvenimo ciklo numerį, sudėk gimimo mėnesio, dienos ir šių metų skaičius.


Pavyzdžiui, gimimo mėnuo – balandis (4 mėnuo), diena – 22, einamieji metai – 2020. Sudedame visus skaičius paeiliui.

4 + 2 + 2 + 2 + 0 + 2 + 2 = 14

 

Gavusi dviženklį skaičių, atlik sudėties veiksmą, kad galutiniame rezultate būtų vienaženklis skaičius. 

1 + 4 = 5

 

Penketas reiškia, kad esi penktuose gyvenimo ciklo metuose.

 

Pirmi metai: pradžių pradžia


Ko gero paskutiniu metu tavo gyvenime buvo daug permainų. Atėjo laikas viską keisti ir pradėti naują gyvenimo etapą. Galimai kai kuriose gyvenimo srityse - karjeroje, darbe, santykiuose - tu vis dar jautiesi neužtikrintai. Tačiau iki metų pabaigos turėtum rasti visus atsakymus. Na, o tuomet ateis tikroji naujo gyvenimo pradžia - kur kas lengvesnė, sklandesnė, suteikianti pilnatvę.


Šie pirmieji metai - tarsi įžanga į ateinantį 9 metų ciklą. Tu pasėji sėklą, kuri augs visų devynerių metų bėgyje, o derlių rinksi po to. Dabar pats metas visą dėmesį sutelkti į tai, kuo nori tapti, ką nori pasiekti. Tinkamas laikas atsisakyti visų senų įpročių ir įsitikinimų, kurie neatnešė naudos ar net gi kai kur trukdė. Pirmieji metai – tai geriausias laikas viską pradėti iš naujo. Jei nuspręsi tai daryti, tave lydės sėkmė.


Iš anksto ruoškis ateinantiems savo gyvenimo devyneriems metams: pasirink tą energijos srautą, kurį norėsi nukreipti į savo gyvenimą, pasižymėk tuos projektus, kuriuos norėtum įgyvendinti artimiausioje ateityje. Tavo protas ir sugebėjimai padės tau susidoroti su visomis naujomis pradžiomis, kurių imsiesi.

 

Antri metai: santykių kūrimas, vienijimasis, bendradarbiavimas


Antrieji ciklo metais skirti plėsti savo galimybių ratą ir tobulėti ta linkme, kurią pasirinkai pirmaisiais metais. Tinkamas metas kurti būtiną ryšį, kad galėtum pradėti įgyvendinti savo idėjas. Tačiau turėk omenyje, kad viskas gali vykti ne taip greitai, kaip tikėjaisi. Tai gana lėtos tėkmės metai, mokantys tave kantrybės. Pradėti projektai įgaus pagreitį, tačiau ne taip greitai, kaip tau to norėtųsi. Atmink tai ir mokykis džiautis pačiu procesu, gyvenimo pokyčiais bei jo duodamomis pamokomis. Neskubink įvykių ir semkis patirties iš kiekvienos dienos - tau to prireiks ateityje.


Šie metai palankūs sugebėjimų ir įgūdžių tobulinimui. Labai svarbu sutelkti dėmesį į savęs tobulinimą. Neverta kreipti dėmesio į tuos dalykus, kurie iš esmės yra antraeiliai. Galiausiai, antrieji ciklo metai – tai nuostabus laikas romantiškų santykių kūrimui ir net santuokai.

 

Treti metai: kūryba, saviraiška ir pirmieji rezultatai


Treti metai – laikas, kai visame kame įgaunamas pagreitis. Tai tinkami metai savo socialinio gyvenimo aktyvinimui ir romantinių santykių kūrimui. Šiais metais norėsis gyventi pilnu pajėgumu, jausi jėgų ir galimybių antplūdį. Būtent dėl to šie metai iš visų devynių ciklo metų yra tinkamiausi realiems pokyčiams. Norėsis nuveikti nepamatuotai daug, todėl kyla rizika pulti į kraštutinumus, tačiau savo jėgas reikia pamatuoti - pradėjusi per daug naujų dalykų, gali tiesiog pavargti ir nuleisti rankas.


Patarimas: visą dėmesį sutelk į vieną, tau patį svarbiausią dalyką ir tik jį užbaigusi, imkis kito tikslo. Vis tik tave užvaldžiusią energiją išnaudok maksimaliai. Jei tau pavyks tai padaryti, tavęs laukia kūrybinė sėkmė, naujų idėjų įgyvendinimas ir savęs, kaip asmenybės, atradimas. Net jei anksčiau tavo verslo idėjos ar finansai klostėsi ne itin sėkmingai, artimiausiu metu viskas turėtų pasikeisti į gera. Trečiųjų metų ciklas žada teigiamas permainas!


Ketvirti metai: darbas, tvarka, rezultatų užtvirtinimas


Ketvirti metai – tai laikas, kai prasideda tikrasis darbas vardan realaus progreso. Po to, kai trečiųjų metų eigoje kilo daugybė idėjų, tačiau dauguma jų taip ir liko neįgyvendintos, ketvirtaisiais metais visą savo dėmesį sutelksi į tai, kas iš tikrųjų veikia. Tai darbingumo metai, kada realiai gali išnaudoti visą savo potencialą ir sukauptas žinias. Nieko nuostabaus, kad būtent ketvirtais gyvenimo metais neretai įvyksta kardinalus lūžis karjeros srityje - vieni sparčiai kopia karjeros laiptais, antri atranda naujas, kur kas sėkmingesnes sritis, treti pradeda savo verslus.


Teks rimtai padirbėti ir daug dėmesio skirti savo tikslams. Sustiprėjusi valia ir savikontrolė leis tau tobulėti kaip asmenybei, o tai neabejotinai atsilieps ir rezultatuose.


Penkti metai: globalios permainos, išlaisvėjimas


Penkti metai – permainų metai. Po itin intensyvaus darbo ketvirtaisiais ciklo metais, šiais metais ko gero norėsi sustoti ir nuo visko pailsėti. Gali kilti noras į viską nusispjauti - nutraukti asmeninius santykius, pakeisti savo gyvenimą ar net išvykti į svetimą šalį.


Ir tame nėra nieko keisto. Skaičius 5 simbolizuoja dvasiškai laisvą, net kiek revoliucingo charakterio asmenybę. Vis tik nenumaldomas noras veikti visais frontais ir visomis kryptimis gali privesti prie energetinio išsekimo. Šiais metais turėsi stiprią vidinę valią ir motyvaciją, kurią verta išnaudoti teigiamoms permainoms. Tik nepersistenk, viską daryk saikingai ir apgalvotai. Kalbant apibendrintai, penktieji gyvenimo metai žada pokyčius kone visose gyvenimo srityse, jei tik pati to panorėsi.


Šešti metai: meilė, šeima harmonija


Jei penktaisiais ciklo metais asmeniniai santykiai įprastai džiugina mažiau, nei buvimas vienumoje, tai šeštieji ciklo metai veikia kaip visiška priešingybė. Tai švelnumo ir jausmų metai, kuomet visą savo dėmesį norisi skirti romantiškiems santykiams, namų ir šeimos reikalams. Tinkamas metas pradėti naujus santykius ar žengti dar vieną žingsnį į bendrą ateitį - tuoktis, kartu gyventi, gimdyti vaikus.


Šešti gyvenimo ciklo metai – tai ne asmeninių ambicijų ir rezultatų siekimo metai, o vidinės harmonijos ir ramių santykių su artimais žmonėmis kūrimo metai. Atsipalaiduok, išmok mėgautis gyvenimo teikiamais džiaugsmais ir malonumais.

 

Septinti metai: savianalizė


Septintais metais galima pradėti jausti artėjančią 9 metų ciklo pabaigą. Todėl gali kilti natūralus poreikis priremti save prie sienos ir reikalauti iš savęs daugiau, nei įprastai. Septintais ciklo metais dauguma pajunta viduje kirbančią savikritiką ir spaudimą kažką keisti, daugiau siekti.


Tačiau tam, kad pasiektum aukštumą, pirmiausia teks sustoti ir įvertinti visą iki šiol nueitą kelią ir išmoktas pamokas. Šie metai skirti išimtinai tau ir tavo planams. Bus daugiau savianalizės ir bandymų suprasti, kuriuo keliu toliau nori eiti, nei realių pokyčių. Per daug savęs nespausk, toks įsigilinimas į savo poreikius būtinas tam, kad sėkmingai užbaigtum 9 metų ciklą.

 

Aštunti metai: naudos gavimas, apdovanojimas


Aštunti ciklo metai įprastai būna labai ryškūs ir įsimintini. Tai apdovanojimo metas, kada atsiperka visos iki šiol įdėtos pastangos. Šie metai ypatingai palankūs verslui, karjerai ir finansams. Gali atsiverti naujos perspektyvos, netikėtos galimybės ir pelningi pasiūlymai.


Aštuntais ciklo metais valdo labai stipri teigiama energija, todėl dabar tinkamas metas svajoti ir nebijoti tų svajonių ištarti garsiai. Stiprios mintys materializuojasi, tad į savo gyvenimą gali pritraukti ne tik finansinę sėkmę, bet ir asmeninę laimę. Išnaudok šį laikotarpį maksimaliai. Mėgaukis visu tuo, ko taip ilgai siekei.

 

Devinti metai: perėjimas, transformacija


Devinti metai gali pasirodyti saldžiai kartūs. Daugelis dalykų šiais metais keisis iš esmės: darbas, gyvenimiškos situacijos, draugiški ir meilės santykiai. Visata tave ruošia kitam nuostabiam ciklui, prieš kurį reikia apsivalyti ir atsikratyti to, kas tau trukdo žengti į priekį.


Jei kažkas išeina iš tavo gyvenimo, žinok, kad tai tik į gerą - laisva vieta ilgai nebūna, šalia atsiras kitas, tavo gyvenimui labai svarbus žmogus. Tu pereini į kitą gyvenimo etapą ir tam, kad jis būtų kuo sėkmingesnis, tu atsikratyti visko, kas iki šiol slėgė ir trukdė tau judėti į priekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis