Tarologinė 2019 metų prognozė visiems Zodiako ženklams

2019 metų horoskopas kai kuriems Zodiako ženklams žada tikrai magišką periodą. Skaityk, ką tavo Zodiako ženklui padovanos ateinantys Kiaulės metai.

2019 horoskopas AVINUI


Šie metai sėkmingi karjeros šuoliui, todėl verta dėl to pasistengti. Priimdama sprendimus nebijok vadovautis intuicija - pajausk, ko tu iš tiesų nori ir kam verta skirti savo laiką. Tavo atveju šiais metais geriau nedalinti savęs į skirtingas puses ir imtis tik to, kam tikrai galėsi skirti pakankamai daug laiko ir pastangų. Santykių srityje tikėtinos naujos pažintys, netikėtai užsimezgę jausmai ir pagundos. Prieš nerdama į jausmų verpetą pagalvok, ką tau tai duos ir ar tikrai tai tas žmogus, dėl kurio visa kita gali nustumti į antrą planą.


2019 horoskopas Jaučiui


Jau metų pradžioje turėtum susimąstyti, kaip nori gyventi toliau ir kokią save matai ateityje. Viską, kas tave iki šiol slėgė, nusimesk kartu su praėjusių metų našta. Pirmoje metų pusėje teks labiau paplušėti, tačiau atkaklus darbas padės pasiekti stabilumą. Nepasikliauk žarstomais abejotinais pažadais, įsiklausyk į savo vidinį balsą ir pasitikėk tik savo intuicija. Santykių srityje viskas turėtų klostytis be didesnių pakilimų ir nuopolių, tačiau nepasiduok pagundoms sekti paskui miglotas svajones. Sprendžiant meilės klausimus racionalus protas tikrai nepamaišys.


2019 horoskopas Dvyniams


Ateinantys metai žada įdomias perspektyvas karjeros srityje. Drąsiai ženk į priekį ir nebijok pokyčių. Tavo atveju visa tai tik gerą! Verta pagalvoti ir apie naujus namus ar net ilgalaikę išvyką į užsienį - tai turėtų tapti nauju tavo atspirties tašku. Nepasikliauk vien likimu, atėjo laikas savo gyvenimą kurti pagal savo planą. Pirmoje metų pusėje laukia reikšmingos permainos gyvenime ir tavo pačios susivokime. Padėjusi tašką galėsi žengti į priekį.


2019 horoskopas Vėžiui


Pirmoji metų pusė turėt būti skirta tavo sielos ramybei ir asmeniniam gyvenimui. Vienišės turėtų drąsiau imtis iniciatyvos, nepabijoti naujų pažinčių ir spontaniškų nuotykių. Tiesiog atsipalaiduok ir leisk likimui pačiam viską sudėlioti! Atidžiau elkis su pinigais ir investicijomis. Metų pabaigoje galimos daug žadančios profesinės permainos, todėl tam ruoškis iš anksto. Taip pat būtų pravartu pakeisti įprastą aplinką nauja ir imtis to iš visų jėgų.


2019 horoskopas Liūtui


Šiais metais Liūto ženklo atstovų laukia daug iššūkių. Susidorosi kuo puikiausiai, tik reikės šiek sutramdyti savo audringas emocijas ir nesivelti į konfliktines situacijas. Savo norus ir jausmus derink su artimais žmonėmis ir tai užtikrins stabilius santykius šeimoje. Ypač aktualu tai bus pirmoje metų pusėje. Darbštumas ir atkaklumas padės iš visų situacijų išeiti nugalėtoja. 


2019 horoskopas Mergelei


Įdomios veiklos ir darbų kitais metais tikrai nestigs, tik įvertink savo jėgas ir nesiimk visų darbų iš karto. Pirmieji metų mėnesiai turėtų būti sėkmingi santykių srityje - tikėtinos naujos pažintys, neįpareigojantys romanai ir ore sklandanti romantika. Profesinėje srityje save pademonstruoti gali pavasarį. Tavo pastangos turėtų būti pastebėtos ir įvertintos ne tik emocine, bet ir finansine išraiška. Metų pabaigoje į tavo gyvenimą gali ateiti kardinalios permainos. Tokios, apie kokias net nesvajojai ir nesitikėjai! Greičiausiai, tai bus susiję su įsiliepsnojusiais jausmais.


2019 horoskopas Svarstyklėms


Neeikvok be reikalo savo energijos ir emocijų, ugdyk kantrybę ir tausok savo sveikatą. Visi reikalai judės pagal aiškiai sustatytą planą, todėl didžiąją laiko dalį stenkis praleisti ramioje aplinkoje. Sėkmė į tavo gyvenimą ateis būtent su mokėjimu atsipalaiduoti ir vidine ramybe. Įdomios ir netikėtos galimybės gali atsiverti pirmoje metų pusėje, kai žvaigždės dėliosis be jokių tavo pačios pastangų. Pasinaudok proga, tokios galimybės pasitaiko tikrai ne kasdien! Antroje metų pusėje jau galima tikėtis atliktų darbų rezultatų. Santykių srityje viskas taip pat turėtų eitis sklandžiai - tavo laisvumas, atsipalaidavimas ir noras mėgautis gyvenimu trauks aplinkinius kaip magnetas!


2019 horoskopas Skorpionui


Metai bus kupini įvairiausių emocijų ir energijos proveržių. Sėkmingi sandoriai, naudingi projektai ir reikalingi žmonės lydės Skorpiono ženklo atstovus visą pirmąjį pusmetį. Savo galimybių įgyvendinimui reikės įdėti maksimaliai daug jėgų. Su finansais viskas bus tvarkoje, šeimyniniai santykiai taip pat nekels rūpesčių. O jei per darbinę prizmę nepavyks išreikšti viso savo potencialo, nedvejodama keisk darbą. Sukūrusių šeimas metų pabaigoje laukia šeimyninių santykių pagyvėjimas. Visi kiti šio ženklo atstovai turi šansų sutikti savo širdies draugą antroje metų pusėje.


2019 horoskopas Šauliui


Greitu metu horizonte turėtų pasimatyti netikėtos perspektyvos. Vienas reikšmingas įvykis gali tapti staigaus karjeros šuolio postūmiu, o naujai iškeltos užduotys turėtų atnešti teigiamų rezultatų ir nemenkų pajamų. Finansiniai sprendimai turi būti labai gerai apgalvoti, priešingu atveju kas lengvai ateis, tas lengvai ir išeis. Santykių srityje ateinančiais metais vertėtų parodyti daugiau dėmesingumo ir švelnumo, būti supratingesne ir kantresne. Jeigu antros pusės kol kas neturi, skubėti nereikėtų. Trumpalaikiai romanai pasitenkinimo nesuteiks, o blaškydamasi gali nepastebėti tavęs tikrai verto žmogaus.


2019 horoskopas Ožiaragiui


Naujos pažintys ir naudingi ryšiai suvaidins pagrindinį vaidmenį tavo gyvenime. Atrodo, viskas eisis tik geryn, karjeros srityje atsivers naujos galimybės. Neignoruok tų, kurie gali ir nori padėti - ateinančiais metais tavo stiprybė slepiasi kolektyviame darbe. Meilės santykiai perkops į aukštesnį lygmenį, tačiau gali tekti kitomis akimis pažiūrėti į savo ateities planus, tai, kaip matai save šiuose santykiuose ir kokios ateities nori. Vienišėms naujos pažintys tikėtinos pirmoje metų pusėje, tačiau ilgalaikiams santykiams tai ne pats palankiausias laikas. Norinčioms daugiau verta palaukti antros metų pusės - tuomet romantika tiesiog sklaidys ore.


2019 horoskopas Vandeniui


Metų pradžia – palankus metas keisti darbą ir iš naujo susidėlioti savo prioritetus bei planus. Labai tikėtina, kad antroje metų pusėje lauks teigiamos permainos karjeros srityje - gali sulaukti naujo pasiūlymo ar būti paaukštinta. Tačiau prieš priimdama sprendimą įvertink visus pliusus ir minusus. Neleisk, kad darbai užgožtų tavo asmeninį gyvenimą. O meilės srityje įvairovės taip pat netrūks: norėsis naujų jausmų ir drugelių plazdėjimo. Turinčioms antrąją priimti skubotų sprendimų nereikėtų. Kartais geriau išlaukti, kol jausmai aprims. Kol kas vienišoms merginos visi keliai į meilę bus atviri, bet nesuklysk pasirinkdama - intuicija dažnai pasako daugiau, nei protas.


2019 horoskopas Žuvims


Ateinančiais metais tavo gyvenime gali būti pačių įvairiausių pokyčių, tad turi nusiteikti, kad veiksmo tikrai netrūks. Daugiausiai įvykių nusimato karjeros srityje - čia gali tekti susidurti su nenumatytomis permainomis ar kliūtimis, tačiau ne mažiau tikėtinas ir su tuo susijęs pakilimas. Tad ateinančiais metais pasistenk parodyti visus savo gabumus ir įrodyk, kad esi priekyje visų. Finansinė sėkmė tiesiogiai priklausys nuo sugebėjimo organizuoti darbą ir įsitraukti į jį be nereikalingų emocijų. Santykių srityje geros žinios laukia vienišių - ateinantys metai žada padovanoti ypatingą pažintį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis