Mergina parodė idealią moterišką figūrą skirtingais laikmečiais

Fitneso blogerė Cassey Ho padarė kelias nuotraukas priešais veidrodį, o tuomet padirbėjo fotošopu tam, kad savo akimis pamatytume, kaip kinta grožio suvokimas.

Cassey pasakoja, kad idėja padaryti tokį projektą kilo stebint savo klienčių poreikius ir nuolatinius bandymus atitikti aplinkinių sukurtus grožio standartus. Tačiau tai, kas madinga šiandien, gali būti visai nemadinga rytoj. Ir atvirkščiai - ką šiandien visi peikia, rytoj gali pradėti garbinti. 


2018 metai

Instagram.com/blogilates


Platūs klubai, siauras liemuo ir, svarbiausia, išraiškingi sėdmenys - padėkoti už šių laikų standartus galima Kim Kardashian ir visoms jos pasekėjoms. Problema tame, kad tokią figūrą iš prigimties gali turėti nebent Pietų šalių merginos. Visoms kitoms padės tik fotošopas arba plastikos chirurgai. O pastariesiems darbo tikrai netrūksta. 2012-2014 metų laikotarpiu sėdmenų didinimo operacijų skaičius šoktelėjo kone dvigubai ir poreikis toliau auga!


2000 metai

Instagram.com/blogilates


Didelė krūtinė, plokščias pilvukas ir tarpas tarp kojų - tuo metu buvo būtent toks grožio suvokimas. Būtent šiuo etapu prasidėjo tikrasis krūtų didinimo bumas. 


1990 metai

Instagram.com/blogilates


Diagnozė „anoreksija“ tapo ne diagnoze, o mada. Daugybė merginų kankindavo save dietomis ir badavimu, nes madoje buvo itin lieknos, berniukiško tipo figūros. 


1950 metai

Instagram.com/blogilates


Figūros idealas - smėlio laikrodis. Tos, kurioms gamta lieknutės talijos ir išraiškingų klubų nedavė, figūrą formuodavo aptemptais ir tikrai ne itin patogiais korsetais. Pamišusių dėl išvaizdos būta ir tais laikais, tad plastinių operacijų tarpe madinga buvo šalinti apatinius šonkaulius. 


1920 metai

Instagram.com/blogilates


Graži figūra buvo ta, kuri niekaip neišsiskiria. Galima sakyti, berniukiška. Tam, kad suknelės gražiai atrodytų, krūtis moterys tampriai apsukdavo elastiniu bintu. 


XIV-XVII amžiai

Instagram.com/blogilates


Renesanso laikotarpiu buvo dievinami moteriški apvalumai - pilvukas, platūs klubai, putli krūtinė. Tais laikais apkūnumas buvo gero gyvenimo ir sėkmės ženklas, tad apie dietas moterys tikrai negalvojo. Lieknutėmis įprastai buvo tik nepasiturinčios. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis