5 ženklai, kad tavo gyvenimas netrukus pasikeis

(1)

Pokyčiai ne visuomet džiugina, tačiau vėliau, atsisukę atgalios, dažniausiai suprantame, kokie būtini jie buvo tuometiniame mūsų gyvenimo etape. Ir kuomet atrodo, kad gyvenimas virto nesibaigiančiu chaosu, – dažniausiai tai būna rimtų permainų pradžia.

Tu pasiruošei permainoms


Jei šią minutę visas tavo gyvenimas kardinaliai pasikeistų – ar esi pasiruošusi permainoms? Jei bent sekundę suabejojai, vadinasi nesi įsitikinusi, kad permainos visuomet tik į gerą. Įsivaizduok: iš ryto viskas nesiseka – namų raktų ieškojai 5 minutes, o automobilis be jokių priežasčių ima ir neužsiveda. Tikriausiai su ašaromis akyse keiki visą pasaulį. Bet palauk. O jeigu pats likimas nukreipė tave kita linkme ir apsaugojo nuo kokios nors nelaimės? Tave paliko vaikinas, su kuriuo jau kūrei bendrus ateities planus? Tikriausiai jis tiesiog užėmė kito žmogaus vietą. Žmogaus, kuris dar tik ateis į tavo gyvenimą ir tuomet tu suprasi, kad viskas taip ir turėjo būti. Gyvenime viskas nuolatos keičiasi ir tuos pokyčius turi priimti atvira širdimi – jie atveria tau naujus kelius.


Tu išmokai paleisti


Neigiamos emocijos mus paveikia kur kas stipriau, nei teigiamos. Atkreipk dėmesį, kaip greitai iš pusiausvyros išvesti gali net ir menkiausi nemalonūs prisiminimai – kaskart jie panardina tave į tą patį užburtą neigiamų emocijų ratą, versdami svarstyti kodėl ir kaip tai nutiko. Prisimindama senas nuoskaudas tu eikvoji savo energiją. Tai tarsi stabdis, neleidžiantis tau judėti į priekį. Jei nori, pagailėk savęs, ant lapo užsirašyk galimus atsakymus į klausimą „kodėl?“, tuomet giliai įkvėpk ir tiesiog paleisk situaciją, kuri suteikė tau skausmo. Kai tik išlaisvinsi save ir savo energiją nukreipsi į ateitį, - prasidės pokyčiai.


Tu atsikratei aukos vaidmens


Savęs gailėjimas – baisiausia, ką gali su savimi padaryti. Tai, ką tu gauni iš Visatos, yra tavo pačios siunčiamos energijos atspindys. Negali būti laiminga, jeigu nuolatos aplinkiniams pasakoji, kaip tau sunku gyventi. Negali būti turtinga, jei nuolatos skundiesi per mažu atlyginimu. Negali džiaugtis gyvenimu, jeigu pati jį nuolatos nuodiji. Pasitikėjimas savimi, mokėjimas save pateikti iš gerosios pusės, didžiavimasis savo pasiekimais – tokią tave turi matyti pasaulis ir tokią save turi matyti tu pati. Teigiamus pokyčius pritrauks ne gailestis sau, o tikėjimas savimi.


Tu tapai atvira pasauliui


Tik atviras žmogus gali nuoširdžiai mėgautis gyvenimu, neieškodamas kiekviename žingsnyje negatyvių pusių. „O kas, jeigu...“ - ši mintis daugumai mūsų apkartina net pačias džiaugsmingiausias gyvenimo akimirkas. O kas, jeigu vieną dieną jis mane paliks? O kas, jeigu gavusi savo svajonių darbą susimausiu? Kaip kvaila nuodyti patiems save tuo, kas dar neįvyko ir galbūt niekada neįvyks! Gyvenimas pateiks kur kas daugiau malonių staigmenų, jeigu nuolatos nelauksime kažko blogo, jeigu nesistengsime to blogio įžiūrėti kiekvienoje smulkmenoje ir detalėje.


Tu įveikei savo baimes


Baimė – visiems taip puikiai pažįstamas, bet visiškai neracionalus jausmas. Paprasčiausia mūsų pačių susikurta iliuzija, stabdanti mus nuo permainų ir bandanti mus apsaugoti nuo galimos nesėkmės. Tačiau dažniausiai mūsų baimės neturi nieko bendro su esama realybe, tai tėra blogiausi įsivaizduojami scenarijai, kuriems greičiausiai nebus lemta išsipildyti. Turi išmokti kovoti su savo baimėmis ir nukreipti jas tinkama linkme. Baimė gali būti tavo sąjungininkas, verčiantis susiimti ir pasitempti tam tikroje srityje, tačiau ji neturi būti stabdis tavo kelyje į naujus pasiekimus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis