5 gyvenimo pamokos, galinčios kardinaliai pakeisti tavo ateitį

Pagrindinis karmos ir tave su aplinka siejančių karminių santykių principas - energetiniai mainai. Kokią energiją siunti Visatai, tokia energija į tavo gyvenimą įvairiomis formomis ir sugrįžta.  

Visatos dėsnių nepakeisime, tačiau galime keisti patys save, tuo pačiu keisdami ir viską, kas vyksta mūsų gyvenimuose.


Išmok atsiprašyti


Kartais net ir nenorėdami sugebame užnuodyti kitų sielas savo neigiamomis emocijomis. Taip retai pagiriame, bet sukritikuoti progos nepraleidžiame, puikiai pastebime jų klaidas, bet ar taip pat gerai matome jų pasiekimus? Tavo ištarti žodžiai neišsisklaido ore, kad ir kaip kartais to norėtum. Netyčia pastūmę žmogų nesvarstome ar verta jo atsiprašyti - padarome tai čia ir dabar. Jei taip pat elgtumės ir kitose kasdienėse situacijose, viskas atrodytų kur kas paprasčiau.


Išmok dovanoti meilę


Iš pradžių gali būti sunku - teks priimti kitų žmonių trūkumus, išmokti suprasti, kad ne visi mes esame vienodi. Tačiau išmokę nesmerkti ir neteisti, priimti dalykus tokius, kokie jie yra, pajusime palengvėjimą ir kitomis akimis pažvelgsime patys į save - tokius pačius netobulus, tačiau semiančius gyvenimo patirtį. Meilė kitiems - tai ne žodžiai ir šypsenos, tai atvira tavo siela priimti kitus tokius, kokie jie yra.


Išmok kantrybės


Jei tik turėtume daugiau kantrybės su kitais žmonėmis ir patys su savimi, gyvenimas atrodytų kur kas paprastesnis. Duokime laiko kitiems ir patys sau, neskubėkime mokyti ar pamokslauti. Klaidos skirtos tam, kad gautume svarbias gyvenimo pamokas, be kurių paprasčiausiai netobulėtume.


Išmok tau skirtas pamokas


Stiprių žmonių išbandymai nepalaužia. Jie suteikia galimybę sustoti ir iš naujo įvertinti tai, kas vyksta tavo gyvenime. Kiekvienas išbandymas - tai dar vienas lapas tavo asmeninėje patirčių knygoje. Ji gali dūlėti kur nors kamputyje, pamiršta ir niekam nereikalinga, arba būti įdėmiai perskaityta ir išmokta - tai priklauso tik nuo tavęs.


Išmok kitaip matyti pasaulį


Kokį pasaulį matai, toks tave ir supa. Išmok kitaip vertinti dalykus, pirmiausia įžvelgti gerąsias puses, o tik tuomet pastebėti galimus sunkumus ir pavojus. Nepamiršk svarbiausio karmos dėsnio - kokią energiją siunti Visatai, tokia energija į tavo gyvenimą įvairiomis formomis ir sugrįžta.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis