5 netikėti faktai apie DVYNIŲ Zodiako ženklą

(25)

Dvynių Zodiako ženklas - kas slepiasi po šia neišsenkančia energija?

Trumpai apie ženklą: Dvyniai - trečiasis ženklas Zodiako rate. Oro stichija jam dovanoja neišsenkančią energiją, o už gebėjimą prisitaikyti net ir sudėtingiausiose situacijose, Dvyniai gali padėkoti stabiliajam Merkurijui. Dvi priešingybės - nuosaikumas ir laisvė - retai kada žengia koja kojon, bet būtent toks ir yra Dvynio ženklas: prieštaringas, nenuspėjamas ir nuolatos stebinantis.


DVYNIŲ Zodiako ženklas - 5 įdomūs faktai


1. Dvyniai turi labai stiprią intuiciją - vidinę nuojautą, padedančią jiems perprasti tikrąją kitų žmonių natūrą. Ypatingai tai atsiskleidžia su amžiumi, įgavus daugiau gyvenimiškos patirties ir išminties. Todėl draugiškieji Dvyniai, neretai vadinami kompanijos siela, patys labai retai atsiskleidžia aplinkiniams. Tai gilūs ir nepaviršutiniški žmonės, nelinkę savo emocijų rodyti tiems, kurie to vis tiek nesupras ir neįvertins.


2. Tikriausiai nė vienas kitas Zodiako ženklas neturi tiek vidinės stiprybės ir motyvacijos judėti į priekį. Jei šią minutę viską aplink pradėtų šluoti cunamis, atspėk, kas išsigelbėtų ir rastų saugią vietelę dar bent 100 šalia buvusių žmonių? Dvynių gebėjimas išlikti tiesiog fenomenalus ne tik fizine, bet ir emocine prasme - šio Zodiako ženklo neįmanoma palaužti.


3. Dvyniai - itin inteligentiškos ir diplomatiškos asmenybės. Pagal savo natūrą šis Zodiako ženklas turėtų priklausyti aukščiausiems visuomenės sluoksniams, užsiimti mokomąja veikla, skleisti žinią likusiai visuomenei. Vis tik savyje Dvynys turi labai svarbią, bet dažnai nepakankamai įvertinamą savybę - paprastumą. Net ir žinodamas savo privalumus, šio Zodiako ženklo atstovas nelinkęs garsiai puikuotis, visuomet stengiasi prisiderinti prie šalia esančių žmonių. Nenuostabu, kad dauguma žmonių taip gerai jaučiasi Dvynių draugijoje.


4. Šis Zodiako ženklas nemėgsta permesti atsakomybės ant svetimų pečių. Jei kyla problema, jis bando viską išspręsti savarankiškai, dažnai apie tai nepasakodamas net patiems artimiausiems žmonėms. Aplinkiniams įprastai atrodo, kad Dvyniai visuomet labai energingi ir viskuo patenkinti, nes tik likę vienumoje jie išleidžia tikrąsias emocijas į paviršių ir leidžia sau pabūti savimi. O kartais taip norėtųsi, kad kas nors prieitų ir nuoširdžiai paklaustų: „O kaip tu gyveni?“


5. Na ir dar vienas bruožas, kurio iš šio Zodiako ženklo neatimsi - mokėjimas pastovėti už save ir už savo artimuosius. Dvynys, taip nemėgstantis veltis į bereikalingus konfliktus, esant reikalui gins kitus aršiau, nei Liūtas. Įdomu tai, kad ginti Dvyniai gali ir visiškai nepažįstamus žmones, mat kova už teisybę ir teisingumą - tai garbės ir principų reikalas, o principų Dvyniai neišduoda. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis