Ką apie moterį gali papasakoti jos gimimo mėnuo

Ar tiki, kad tavo gimimo mėnuo dovanoja tau tam tikras asmenines savybes?

Kiekvienas iš mūsų turime pačių įvairiausių charakterio bruožų. Kai kuriuos iš tų bruožų galime vadinti lyderiaujančiais - tokiais, kurie mumyse atsiskleidžia stipriausiai. Paskaityk kuo tave apdovanojo tavo gimimo mėnuo.


SAUSIS.

Geriausia tavo savybė - išmintis. Puikiai žinai, kad kiekvieną situaciją galima vertinti iš skirtingų kampų, todėl nepasiduodi spontaniškoms emocijoms ir sprendimus priimi šaltu protu.


VASARIS.

Geriausia tavo savybė - supratingumas. Nenuostabu, kad taip traukti žmones. Moki išklausyti ir reikalui esant nukreipti žmogų tinkama linkme, neprimesdama jam savo nuomonės. Žmonės tavimi labai pasitiki.


KOVAS

Geriausia tavo savybė - kantrybė. Nemėgsti kritikuoti kitų žmonių poelgių, leidi jiems būti savimi ir mokytis iš savų klaidų. Aplinkiniai žino, kad šalia tavęs gali rasti užuovėją ir palaikymą bet kokioje gyvenimo situacijoje.


BALANDIS

Geriausia tavo savybė - racionalumas. Esi gana karšto temperamento, emocionali, tačiau kuomet reikia priimti sprendimus, vadovaujiesi šaltu protu ir emocijoms nepasiduodi. Būtent dėl to aplinkiniai taip dažnai kreipiasi į tave pagalbos.


GEGUŽĖ

Geriausia tavo savybė - intelektualumas. Visuomet buvai kiek protingesnė, nei aplinkiniai, ir pati puikiai tai žinai. Tau nėra nieko neįmanomo, jei tik pati panorėsi.


BIRŽELIS

Geriausia tavo savybė - entuziazmas. Mokėjimas žiūrėti į viską paprasčiau, mokėjimas priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Tu niekada nepražūsi, nes esi lanksti ir mokanti prisitaikyti, priimanti iššūkius ir drąsiai einanti į priekį nepaisant visko, kas pasitaiko tavo kelyje.


LIEPA

Geriausia tavo savybė - universalumas. Niekas kitas nemoka taip efektyviai tvarkyti reikalų, kaip tu. Po švelniu ir net gležnu įvaizdžiu slepiasi labai tvirta siela.


RUGPJŪTIS

Geriausia tavo savybė - strategiškumas. Gebi įvertinti skirtingas tos pačios situacijos puses ir randi geriausią sprendimą. Esi puiki strategė, nebijanti priimti sprendimų.


RUGSĖJIS

Geriausia tavo savybė - lojalumas. Turi labai tvirtus gyvenimo principus, kurių visuomet laikaisi. Savotiškas garbės kodeksas, kurio neišduodi net kritiniais atvejais. Aplinkiniai gali tavimi pasikliauti.


SPALIS

Geriausia tavo savybė - intuicija. Tu kaip niekas kitas jauti kitų žmonių emocijas, tad puikiai žinai, kaip elgtis ir ką pasakyti skirtingomis situacijomis. Esi puiki psichologė, šalia kurios žmonės sugeba atsiskleisti.


LAPKRITIS

Geriausia tavo savybė - tvirtumas. Kiekvienoje komandoje reikia lyderio, vedančio kitus į priekį. Būtent tokia ir yra tavo gyvenimo misija - būti tuo žmogumi, kuris nebijo eiti pirmas.


GRUODIS

Geriausia tavo savybė - paprastumas. Kad ir kiek gyvenime pasiektum, vis tiek išlieki savimi. Toks nuoširdumas žavi ir traukia aplinkinius. Nesikeisk - tokia savybė šiais laikais labai reta. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis