Zodiako ženklai: vienas minusas, trukdantis tau kelyje į laimę

Kartais užstrigus savame kelyje labai svarbu sustoti ir pagalvoti, kodėl tai įvyko ir ką tu galėtum pakeisti. Juk niekas nevyksta be priežasties.

AVINAS

Tu pernelyg tvirtai kabiniesi į tam tikrus dalykus ar situacijas - išmok paleisti ir eiti į priekį. Neleisk susikaupusioms nuoskaudoms laikyti tave vietoje. 


JAUTIS

Turi išmokti plaukti po pasroviui ir įsileisti į savo gyvenimą naujus dalykus, naujus jausmus ir naujus žmones. Negali tikėtis geresnio gyvenimo, jeigu tu jame nieko nekeiti. 


DVYNIAI

Tu mėgsti idealizuoti tai, ko tavo gyvenime nėra, tačiau nepakankamai vertini tai, ką jau turi. Svajoti gerai, bet atsispirti reikia nuo esamos realybės. 


VĖŽYS

Kartais našta reikia pasidalinti su aplinkiniais, tuomet judėsi į priekį kur kas lengviau ir greičiau. Turi per daug atsakomybių, kurias bandai patempti ant savo pečių. Žiūrėk į viską paprasčiau ir neapsikrauk naujais rūpesčiais. 


LIŪTAS

Tu per daug viską kontroliuoji ir nori, kad viskas būtų padaryta čia ir dabar, tik taip, kaip tau atrodo teisinga. Toks atkaklumas išvargina ne tik tave, bet ir aplinkinius, todėl kartais geriau išvis nieko nedaryti ir leisti problemas spręsti kitiems. O savo energiją patausok tiems atvejams, kai be tavęs kiti nesugebės susitvarkyti. 


MERGELĖ

Tu taip stipriai bijai suklysti, kad iššvaistai begalę laiko ir energijos nereikšmingos smulkmenoms ir nuolatinėms tobulumo paieškoms. Aplinkiniai to dažnai neįvertina, o tai labai stipriai veikia emocinę tavo būseną. Išmok žiūrėti į viską paprasčiau.


SVARSTYKLĖS

Tu labai prisirišusi prie praeities išgyvenimų ir įvykių, kurie trukdo tau judėti į priekį. Paleisk tai, kas jau praėjo ir nesidairyk atgalios, bandydama kažką susigrąžinti. Tai, kas tavo gyvenime turi įvykti, anksčiau ar vėliau įvyks. 


SKORPIONAS

Turi išmokti valdyti savo jausmus ir emocijas, per daug nereikalauti iš savęs ir iš aplinkinių. Reikia mokėti ne tik dirbti, bet ir ilsėtis. Ne tik kalbėti, bet ir girdėti, ką kalba kiti. 


ŠAULYS

Kartais tu užsimerki prieš viską, kas vyksta tavo gyvenime ir aklai brauniesi į priekį. Tokia strategija įprastai pasiteisina, tačiau neišspręstos problemos ir nurytos emocijos niekur nedingsta - anksčiau ar vėliau jos ir vėl pastos tau kelią. 


OŽIARAGIS

Yra žmonių, kurie konkuruoja su aplinkiniais, o tu nuolatos konkuruoji su savimi, kiekvieną kartą bandant parodyti vis daugiau ir geriau. Netgi tokiai stipriai asmenybei kaip tu ši užduotis yra neįveikiama. 


VANDENIS

Tu pernelyg dažnai abejoji savimi ir galvoji, ar tikrai sugebėsi. Ko tu bijai? Gebėjimų turi kur kas daugiau, nei visi aplinkiniai, bet baimė tau nuolatos pakiša koją. 


ŽUVYS

Tu per daug stengiesi dėl kitų ir per mažai darai dėl savęs. Gyvenimas pasisuks kur kas sėkmingesne linkme, kuomet išmoksi labiau vertinti save ir savo poreikius iškelsi į pirmą vietą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis