13-metė mergaitė susidūrė su didžiausiu savo košmaru - pasirodė viešumoje vilkėdama maudymuką

Paris Harvey ne tik išdrįso akis į akį susidurti su didžiausia savo baime - pasirodyti viešumoje vilkint maudymosi kostiumėlį, bet tuo pačiu ir patalpino nuotrauką internete. Ir sulaukė neįtikėtino palaikymo!

13-metė Paris turi rimtų sveikatos problemų - dėl sutrikusio metabolizmo mergaitės svoris sparčiai auga. Taip pat Paris gimė su nepilnai išsivysčiusiu klubo sąnariu, todėl kairioji jos koja 1,5 cm trumpesnė ir eidama mergaitė šlubčioja. Dėl svorio ir eisenos aplinkiniai vaikai dažnai tyčiojasi, vadindami Paris „pingvinu“.

„Iš manęs visuomet šaipėsi, o po kurio laiko tu pradedi tikėti tuo, ką sako aplinkiniai, - pasakoja Paris. - Galiu valgyti tą patį maistą, kurį valgo kitos mergaitės, bet mano svoris vis tiek auga. Nesėdžiu namuose kiaurą parą, krimsdama traškučius. Pajaučiau, kad man metas pasikalbėti pačiai su savimi“. Taigi Paris nutarė išdrįsti ir pažvelgti savo baimei į akis - apsivilko maudymosi kostiumėlį, nusifotografavo paplūdimyje ir paviešino nuotrauką savo Twitter puslapyje. Žmonių reakcija buvo netikėta - šimtai tūkstančių žmonių sureagavo į jos nuotrauką. Taip, kai kurie komentarai buvo neigiami - žmonės tikino, kad ji „propaguoja viršsvorį“, tačiau Paris stengėsi nereaguoti į piktus komentarus ir susitelkė į jai skirtą palaikymą. „Jaučiu, kad mes turime išmokti priimti save, - sakė ji. - Nedarau iš savęs modelio, tik noriu parodyti žmonėms, kad nėra taip jau svarbu, kokio dydžio tu esi, jeigu jau gimei šiame kūne“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis