Pakeisk savo gyvenime šiuos 5 dalykus ir viskas kardinaliai pasikeis

(2)

Pas kaimyną žolė visuomet žalesnė, tiesa? O iš tiesų mes tiesiog neskiriame spalvų arba labai mėgstame jas sutirštinti.

Vaida su Mantu gyvena tiesiog tobulai – nauji namai, naujas automobilis ir nesibaigiančios kelionės po pasaulį. Tikriausiai taip apie šią porą pasakytų dauguma jų pažįstamų ar smalsių kaimynų. Bet niekas nežino, kad po tobulu gyvenimu slepiasi beveik sugriuvę santykiai.


Tikriausiai ne vienas, su lengvu pavydu žvelgdamas į Vaidos ir Manto gyvenimą, norėtų susikeisti su jais vietomis. Tik vargu, ar sužinojus viską, kas slepiasi už uždarų durų, tas noras vis dar būtų toks pats stiprus.


Nustok lyginti save su kitais


Mes lyginamės viskuo, kuo tik įmanoma: atlyginimo dydžiu, drabužiais ir netgi kūno svoriu! Na, kaip gali jaustis savimi patenkinta, kai tavo kolegė uždirba 200 eurų daugiau, o geriausia draugė sveria visais 10 kilogramų mažiau? O gal labiau pasistengus darbe tave pastebės ir įvertins? Tik kas nuo to pasikeis, juk visada atsiras kas nors, uždirbantis daugiau. Ir lieknesnių visada atsiras, todėl tokios lenktynės neturi jokios prasmės.


Kontroliuoti gali tik vieną gyvenimą – savo


Lygindama save su kitais žmonėmis, tu švaistai savo energiją jų gyvenimams, bet ne savajam. Tai neduoda tau nieko naudingo. Priešingai – verčia jausti nuolatinį nepasitenkinimą. Apsidairyk aplinkui – įprastai nelaimingiausi būna tie, kurie nuolatos bado pirštais į aplinkinius, sakydami: „O kodėl tas... O kodėl anas...“ Jie neturi savo gyvenimo. Visas jų gyvenimas – stebėti svetimus pasiekimus ir stebėtis, kodėl jiems pasisekė labiau.


Padėk kitiems – anksčiau ar vėliau tau atsilygins


Gyvenimas galioja dėsnis - kiek duodame, tiek gauname, kiek atimame, tiek anksčiau ar vėliau atims ir iš mūsų. Tai karminė cirkuliacija, nuo kurios niekur nepabėgsi. Jei kitam reikia pagalbos, tiesiog padėk negalvodama, kokia tau iš to nauda. Siek savų tikslų nelipdama per kitų galvas ir nesitepdama sąžinės – tai, kas turi būti tavo, anksčiau ar vėliau tavo tikrai bus. O suteptos sąžinės taip lengvai neišvalysi.


Suprask, kad tikroji laimė yra santykiuose


Pinigai ir daiktai suteikia laimės tik šią akimirką, bet ateityje, kai liksi visiškai viena... Kokia tuomet bus jų prasmė? Gali būti turtingiausiu žmogumi pasaulyje ir tai niekaip negarantuos tau laimės. Nes tikrų jausmų niekada nenupirksi. Nes tikri santykiai reikalauja daug laiko ir pastangų.


Išmok vertinti tai, ką jau turi


Mes pernelyg dažnai gyvename ateitimi – svajojame, ką pasieksime, pakeisime ar kaip gyvensime. O kada bus ta diena, kai pagaliau sustosi ir pasidžiaugsi tuo, ką jau turi? Mums visada mažai. Kad ir kiek turėtume, vis tiek norime dar daugiau. Ir kaip dažnai mes nuvertiname tai, ką jau turime... Pažiūrėk, kaip dažniausiai džiaugiamės pakeitę darbą ir kaip atsainiai jį pradedame vertinti praėjus metams ar dvejiems. Prie gero greit priprantama. Kaip gaila, kad supratimas ateina tik tuomet, kai viską prarandi. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis