5 dalykai, kuriuos kiekvienai moteriai svarbu padaryti iki 30 metų

Kai kurie psichologai mėgsta sakyti, kad tikrasis moters gyvenimas prasideda nuo 30 metų - tuomet, kai ji pradeda skleistis kaip brandi moteris. Tačiau branda ateina su patirtimi. 

COSMO su tavimi dalinasi 5 dalykų sąrašu, kurį kiekvienai iš mūsų reikėtų padaryti dar iki 30 metų. Įgyvendinsi vėliau? Nieko baisaus! Tačiau kuo anksčiau tai įvyks, tuo lengviau gyvenime bus žengti į priekį ir pažinti pačiai save. 


1. Leiskis į kelionę viena! Gali rinktis užsienį, gali keliauti Lietuvoje - svarbiausia, kad pabūtum pati su savimi, neturėtum kam perleisti atsakomybės ir savarankiškai priimtum sprendimus. Tokia kelionė gali kardinaliai pakeisti tavo požiūrį į pačią save, savo gyvenimą ir tave supančią aplinką. Galbūt pamatysi save kitomis akimis.


2. Bent vieną kartą kardinaliai pakeisk savo įvaizdį. Nusirėžk plaukus, persidažyk juos tamsiai ar šviesiai - kaip keisiesi, ne taip jau svarbu. Svarbiausia, kad leistum sau eksperimentuoti ir pažiūrėti, kokia dar tu gali būti. Pokyčiai išlaisvina!


3. Suprask, kad tavo poreikiai svarbiausi ir pasakyk aplinkiniams tai, ką nori pasakyti. Jauti, kad santykiai tavęs nebetenkina? Atvirai išsakyk tai savo antrajai pusei ir nebijok pasekmių - anksčiau ar vėliau tokio pokalbio vis tiek neišvengsi. Kuo ilgiau ką nors nutyli, kuo ilgiau nesprendi problemos, tuo sunkiau vėliau tai padaryti. Turi sudėlioti visus taškus, kad galėtum nuo jų atsispirti ir jei reikės, atversti naują lapą.


4. Išmok pasakyti „ne“. Yra labai daug dalykų, kuriuos mes darome visai to nenorėdami. Tik todėl, kad pasakyti „ne“ būtų lyg ir negražu. Manai, kiti dėl tavęs padarytų tiek pat, kiek tu padarai dėl jų? 


5. Išsilaisvink ir nustok stebėti, kaip gyvena kiti. Mes pernelyg dažnai lyginame save su kitais - ar taip pat gerai atrodome, ar taip pat gerai gyvename. Visada bus geresnių už tave, ir tu visuomet būsi geresnė už kažką kitą. Galvok, kas suteikia tau laimės ir kas tau pačiai gyvenime svarbiausia. Eik link savo tikslų nesiorientuodama į kitų nuomonę. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis