Finansinis 2019 metų horoskopas Oro ženklams: Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams

2019 metų horoskopas Svarstyklėms / 2019 metų horoskopas Vandeniui / 2019 metų horoskopas Dvyniams

Oro stichijos atstovai – Svarstyklės, Vandenis ir Dvyniai - labai gyvybingi, nuovokūs ir gebantys prisitaikyti prie įvairiausių situacijų. Jie emocingi, dažnai linkę pasiduoti spontaniškiems impulsams, tačiau itin kūrybingi ir gebantys pakreipti savo idėjas tinkame linkme.


2019 prasidėsiantys Kiaulės metai ir finansinis horoskopas sėkmę žada tiems, kurie nebijo rizikuoti ir įgyvendinti idėjų. Tai didelis pliusas Oro stichijos atstovams, nemėgstantiems sėdėti vietoje sudėjus rankų. Svarstyklėms ateinančiais metais ypatingai pasitarnaus stipriausia jų savybė – sugebėjimas įtikinėti ir paveikti aplinkinius žodžiais, Vandeniai turėtų dar labiau atskleisti unikalų savo mąstymą ir nestandartinį požiūrį, o Dvyniams pagelbės jų visapusiškumas ir mokėjimas žavingai išsisukti net iš kebliausios padėties.


DVYNIAI


Shutterstock


Išgirsk savo vidinį balsą ir labiau pasikliauk instinktyviu jutimu. Nesivelk į abejotinas finansines avantiūras, nepasikliauk kitų dalinamais skambiais pažadais – ateinančiais metais neapgalvota rizika gali nepasiteisinti, todėl imk tai, kas duodama, o ne tai, kas žadama. Kalbant bendrai apie ateinančius metus, didelių perversmų savo gyvenime nereikėtų daryti, geriau ramiai išlaukti savo valandos. Tačiau tai nereiškia, kad turi sėdėti ir nieko neveikti. Po truputėlį jau gali galvoti apie tolimesnės ateities planus ir grandiozinius projektus, kuriems kol kas dar paprasčiausiai neatėjo laikas. Šiuo metu tavo Zodiako ženklui patartina laikytis finansinio stabilumo, o aukštumas palik vėlesniam laikotarpiui.


SVARSTYKLĖS


Shutterstock


Svarstyklių ženklui šie metai žada emocinį pakilimą. Jausi naujai užplūdusią energiją, norą keisti gyvenimą ir siekti naujų aukštumų, galbūt visai kitoje srityje, nei buvai pratusi iki šiol. Finansų srityje taip pat laukia teigiamos permainos. Tavo atveju greičiausiai pasiteisins posakis: „Surask mėgstama veiklą ir tau gyvenime nė vienos minutės nereikės dirbti“. Kelyje į sėkmę ypatingai turėtų pasitarnauti aplinkiniai – seni pažįstami ir naujai atrasti žmonės, su kuriais tave vienys bendros idėjos. Tad pasitelk savo iškalbą ir daugiau bendrauk, nebijok garsiai kalbėti apie savo planus bei norus. Emocinis pakilimas bus aukščiausiame lygyje ir tai atsispindės visose tavo gyvenimo srityse.


VANDENIS


Shutterstock


Įprastai Vandeniai kupini netikėčiausių idėjų, kurioms aplinkiniai dažnai paprasčiausiai nebūna subrendę. Tad situacija įprastai tokia: Vandenis veržiasi priekyje visų, o minia nuolatos jį traukia atgalios. Galiausiai net atkaklusis Vandenis pasiduoda – na kiek gi galima plaukti prieš srovę? Ateinančiais metais sustoti nevalia! Priimk ryžtingus sprendimus ir imkis veiksmų, net jeigu jauti pasipriešinimą iš šalies. Niekas nesako, kad bus lengva, bet 2019 metais turi visas galimybes pagaliau išsiveržti į priekį ir užimti lyderio pozicijas. Ateinančiais metais tau svarbu parodyti savo charakterio tvirtumą ir geležinę valią.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis