Vienas iš pagrindinių 12 Visatos dėsnių, valdančių mūsų gyvenimus

Gyvenimas yra tai, ką mes patys jame sukūrėme ir tai, kuo patys pasirinkome jame būti. Veidrodžio dėsnis - vienas iš pagrindinių 12 Visatos dėsnių, valdančių mūsų gyvenimus. 

Gyvenimas - tai tavo asmenybės atspindys


Mes matome gyvenimą ne tokį, koks jis yra, o tokį, kokie jame esame patys - visas gyvenimas yra mūsų pačių atspindys. Kuo daugiau neigiamų emocijų savyje kaupiame, tuo daugiau purvo aplink save matome. Tai užburtas ratas, iš kurio labai sunku ištrūkti - neigiamos emocijos gimdo vienos kitas, vis giliau įtraukdamos mus į nesibaigiančio nepasitenkinimo liūną. Atkreipk dėmesį, kiek daug žmonių net ir geruose dalykuose pirmiausia bando įžvelgti trūkumus. Kitaip tiesiog nebemokame gyventi: visur ieškome negatyvių pusių, taip dar labiau klampindami patys save.


Viskas, kas vyksta tavo gyvenime, yra tavo pasirinkimų atspindys - tokia yra paprasta tiesa, kurią dauguma iš mūsų supranta gerokai per vėlai. Dažniausiai apie tai susimąstome tik tuomet, kada patenkame į užburtą nesėkmių ratą, iš kurio niekaip nepavyksta ištrūkti. Tokiais atvejais esame linkę kaltinti likimą, tačiau pažvelgusi į savo gyvenimą iš šalies suprasi, kad tai ne likimo atsiųsti išbandymai, o pasekmės, kurių nė vienas iš mūsų negali išvengti. 


Mūsų pasaulio suvokimas priklauso nuo to, kaip tame pasaulyje mes matome patys save. Jei iš tiesų nori pažinti pati save, tiesiog apsidairyk aplinkui. Viskas, kas tave supa, yra tavo pačios atspindys. Santykiai ir tavo gyvenime esantys žmonės neatsiranda be priežasties - tuos žmones nesąmoningai tu pati pritraukei ir įsileidai į savo gyvenimą, todėl jie - tavo veidrodis. Kartais - ne visuomet malonus ir džiuginantis, tačiau priverčiantis susimąstyti.


Gyvenime turime tai, ko tikime esantys verti. Priešingu atveju kodėl turėtume kankintis malonumo neteikiančiame darbe arba santykiuose, kurie mums neteikia džiaugsmo? Esme ten, kur tikime turintys būti. Svajojame apie kitokį gyvenimą, tačiau nedarome nieko, kad tas gyvenimas pasikeistų.


Visuomet lengviau galvoti, kad gyvenimas yra tai, ką likimas mums davė ar ką atėmė. Lengviau, nes tai leidžia atsikratyti atsakomybės jausmo ir permesti kaltę kažkam - tam pačiam likimui, kuris iš tiesų čia niekuo dėtas. Bėgdami nuo atsakomybės palengviname sau naštą, tačiau niekaip neišsprendžiame problemos, todėl vėl ir vėl atsiduriame tose pačiose situacijose - traukiame į savo gyvenimus ne tuos žmones ir kuriame santykius, kurie niekada neatneš mums laimės. Gyvenimo laimė ir pilnatvė ateina tuomet, kai gyvename pagal savo vertybes, norus ir poreikius, kuomet išmokstame pažinti save ir priimti tai, kas mes esame.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis